Wagi i narzędzia kuchenne

Waga kuchenna to po prostu płaska powierzchnia, na której kładziemy produkty przeznaczone do ważenia. Niektóre wagi wyposażone są w miskę z miarką. Wagi kuchenne dzielą się na dwa główne rozdaje, na mechaniczne i elektroniczne.

Wagi w sklepie Wasserman-Adler, Mesko

Mechaniczne wagi mają prostą budowę, są łatwe w obsłudze i do tego są z zasady niedrogie. Taka waga to podstawa i montowana na niej miseczka, do której wkłada się ważone produkty. W podstawie umieszczony jest odważnik, który jest połączony ze wskazówką oraz zegarowy wyświetlacz z widoczną skalą ważenia. Jeżeli nie potrzebujesz wagi ważącej z dokładnością do jednego grama to mechaniczna z pewnością ci wystarczy. Jeżeli jednak gotujesz z aptekarską precyzją to zdecydowanie musisz postawić na wagę elektroniczną. Takie wagi wyposażone są w elektroniczny układ wskazujący, zasilany bateriami. Wynik ważenia pokazuje się na cyfrowym wyświetlaczu.

Na co zwrócić uwagę kupując wagę do kuchni?

Dokładność pomiaru to jeden z podstawowych parametrów, potem sprawdźmy maksymalne obciążenie, czyli dopuszczalną możliwą ilość produktów, które możemy zważyć. Tarowanie to funkcja, która ułatwi ważenie, pokaże nam ciężaru samych produktów, bez wagi pojemnika, w jakim się znajdują. Wskaźnik zużycia baterii także ma duże znaczenie w przypadku wag elektronicznych, pozwala w porę zapobiec sytuacji związanej ze spadkiem jakości pomiaru lub nagłego zakończenia pracy urządzenia. Funkcja automatycznego włączania się wagi z kolei to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić baterie. No i na końcu, chociaż nie mniej ważne niż inne parametry kształt, wielkość i wyposażenie wagi.

Niektóre wagi elektroniczne posiadają także dodatkowe funkcje jak np.

przeliczanie lub zmiana jednostek wagowych,

określanie objętości płynów (dokonywany w litrach pomiar wody lub mleka),

wyliczanie kaloryczności produktów,

pomiar zawartości węglowodanów, białek i tłuszczy oraz cholesterolu, błonnika i sodu w ważonych produktach

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna