Czajniki

Czajniki elektryczne to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Zawsze, kiedy zajdzie potrzeba przygotowania gorącego napoju okazuje się sprzętem niezbędnym. W ofercie Wassermana znajdują się czajniki bezprzewodowe w różnych kolorach, czajniki o różnej pojemności oraz mocy. Znajdziesz u nas nie tylko czajniki o ciekawym designie, ale tez z różnobarwnym podświetleniem. Dobre czajniki są trwałe, odporne na uszkodzenia no i łatwe w czyszczeniu. I co najważniejsze wykonane z bezpiecznych dla nas materiałów.

Rodzaje grzałek w czajnikach elektrycznych


Aktualnie na rynku dostępne są czajniki z dwoma typami grzałek, spiralną oraz płytową. Jednak coraz więcej producentów odchodzi od grzałek spiralnych, ponieważ dużo szybciej odkłada się na niej kamień oraz trzeba w nich gotować tyle wody by grzałka była w całości przykryta. Grzałki płytowe, to element grzejny schowany pod dnem czajnika. Kamień zdecydowanie wolniej się na niej odkłada a większa powierzchnia grzania sprawia, że woda dużo szybciej się zagotuje. W naszym sklepie oferujemy czajniki wykonane z różnych materiałów, wszystkie bezpieczne niewchodzące w reakcję ani z woda ani z żywnością. Z bogatej oferty czajników firm takich jak Adler, Mesko czy Camry wybierzesz czajnik ze stali nierdzewnej, emalii lub szkła.Różne pojemności czajników.


Czajniki znajdujące się w ofercie sklepu Wasserman posiadają różne pojemności. Każda pojemność ma swoich zwolenników. Wszystko zależy jak duże gospodarstwo domowe obsługiwać będzie czajnik. Dostępne pojemności czajników wahają się w przedziale od 0,5 do 2 litrów. Dla sporej rodziny najlepszym wyborem będzie czajnik o pojemności 1, 5 litra. Mniejsza rodzina spokojnie wykorzysta czajnik o pojemności 0, 77 litra. Równie ważna, co pojemność jest także moc czajnika. Czajniki z płaską grzałką posiadają moc zawierająca się w przedziałach od 650 do 3000 Wat. Im większa moc czajnika tym szybciej będziemy cieszyć się kubkiem gorącego napoju. Każdy znajdzie tu czajnik idealny dla siebie.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna