ZSZYWACZ AKUMULATOROWY R18ST50-0 18V 0*AH ONE+
Wysyłka z magazynu: ⁨U1⁩
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
RYOBI
Kod produktu:
DANE TECHNICZNE:
Wydajność:
Długość zszywek (mm): 6 - 14
Pojemność magazynka: 85
Pojemność zszywacza [mm]: 6-14
Wielkość zszywek (mm): 10
Waga:
Waga (bez akumulatora) (kg): 1.4
Waga z akumulatorem (EPTA) (kg):1.8
Poziom hałasu:
Błąd poziomu natężenia hałasu (dB(A)): 3.0
Błąd poziomu ciśnienia akustycznego (dB(A)): 3.0
Poziom ciśnienia akustycznego (Lpa)(dB(A)): 87.0
Poziom mocy akustycznej (Lwa)(dB(A)): 98.0
FUNKCJE:
Kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwia pracę
Wbija 10 mm koronkowe zszywki od 6 do 14 mm długości