Zotac GeForce GT 710 NVIDIA 2 GB GDDR3
296,94 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- ZOTAC
- Kod produktu:
- ZT-71310-10L / 4895173614460
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Dual link dvi: | Tak |
|---|---|
| Głębokość opakowania: | 260 mm |
| Głębokość produktu: | 157 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Hdmi: | HDMI |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Ilość portów dvi-d: | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Jednostki przetwarzania: | Procesory strumieniowe: 3840 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba portów vga (d-sub): | 1 |
| Liczba wentylatorów: | 1 wentylator |
| Magistrala pamięci: | 64 bit |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy: | 3 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza: | 300 W |
| Możliwość łączenia kart: | nie |
| Obsługa przetwarzania równoległego: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane standardy: | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Pamięć karty graficznej: | 2 GB |
| Pobór mocy (max): | 19 W |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Rodzaj pamięci RAM DDR3 |
| Pozostałe złącza: | nie |
| Prędkość zegara pamięci: | 1600 MHz |
| Procesor graficzny: | GeForce GT 710 |
| Rdzenie cuda: | 192 |
| Rodzaj chipsetu: | GeForce GT710 |
| Rodzaj chłodzenia: | Aktywne |
| Rodzaj opakowania: | BOX |
| Rodzaj pamięci ram: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCI-Express 2.0 x16 |
| Rodzina procesorów grafiki: | NVIDIA |
| Szerokość opakowania: | 160 mm |
| Szerokość produktu: | 16 mm |
| Szyna dostępu do pamięci (bit): | 64 |
| Taktowanie pamięci (mhz): | 1600 |
| Taktowanie procesora: | 954 MHz |
| Taktowanie rdzenia (mhz): | 954 |
| Technologia cuda: | Tak |
| Typ interfejsu: | PCI Express 2.0 |
| Typ pamięci adaptera grafiki: | GDDR3 |
| Wbudowany tuner tv: | Nie |
| Wersja directx: | 12.0 |
| Wersja opengl: | 4.5 |
| Wielkość pamięci ram: | 8 GB |
| Wyjście d-sub: | nie |
| Wyjście displayport: | nie |
| Wyjście dvi: | 1 |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość opakowania: | 58 mm |
| Wysokość produktu: | 111,2 mm |
| Wysokość wspornika: | Niskoprofilowy |
| Zalecana moc zasilacza (w): | 300 |
| Zawiera sterowniki: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.