Zgrzewarka do rur termoplastycznych Sthor 78912
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Sthor
- Kod produktu:
- T78912 / 5906083789120
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcesoria w zestawie: | Adaptery do rur 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm, taśma miernicza |
|---|---|
| Czas nagrzewania: | 1,3 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Kolor produktu: | Czarny, Szary |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Napięcie wejściowe ac: | 230 V |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Śrubokręt w zestawie: | Tak |
| Stopień ochrony ip: | IPX0 |
| Temperatura powierzchni adapterów do rur: | 0 - 300 °C |
| Waga produktu: | 1,3 kg |
| Walizka: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.