ZESTAW GDS18V-400 + GSB18V-50 1*2.0AH+1*5.0AH
Wysyłka z magazynu: ⁨U1⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
Bosch
Kod produktu:
Dane techniczne:
GDS18V-400:
Ciężar bez akumulatora: 1,25 kg
Maks. moment obrotowy: 400 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-2.500 obr./min
Liczba udarów: 0-3.700 min-1
Uchwyt stanowiskowy: Czworokątny 1/2''
Maks. moment obrotowy rozruchowy: 600 Nm
Średnica śrub
O śrub: M10–M20
GSB18V-50:
Napięcie akumulatora: 18 V
Moment obrotowy (wkr. miękkie/twarde/maks.): 28/50/50 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg): 0 – 460 / 0 – 1.800 min-1
Ciężar bez akumulatora: 1,1 kg
Typ akumulatora: Technologia litowo-jonowa
Maks. liczba udarów: 27 000 min-1
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks.: 1,5 / 13 mm
Liczba zakresów momentu obrotowego: 20+2
Idealny zestaw narzędzi profesjonalnych umożliwiający wydajną pracę.
1 akumulator GBA 18V 2.0Ah 1 600 A00 1CD
1 akumulator GBA 18V 5.0Ah 1 600 A00 1Z6
Szybka ładowarka GAL 18V-40 Professional 1 600 A01 9RJ