Makita CC301DSMJ przenośna pilarka tarczowa 8,5 cm Czarny, Niebieski 1600 RPM
Specyfikacja
| Akumulator: | Tak |
|---|---|
| Głębokość cięcia przy (90º): | 2,55 cm |
| Głębokość cięcia przy 45º: | 1,56 cm |
| Głębokość produktu: | 313 mm |
| Ilość komór baterii: | 2 |
| Kolor produktu: | Niebieski, Czarny |
| Ładowarka: | Tak |
| Napięcie baterii: | 10,8 V |
| Otwór ostrza: | 1,5 cm |
| Pojemność baterii: | 4 Ah |
| Poziom ciśnienia akustycznego: | 84 dB |
| Poziom mocy dźwięku: | 95 dB |
| Prędkość biegu jałowego (max): | 1600 RPM |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Średnica tarczy: | 8,5 cm |
| Szerokość produktu: | 170 mm |
| Tłumienie drgań: | 3 m/s² |
| Waga produktu: | 1,9 kg |
| Walizka: | Tak |
| Wysokość produktu: | 275,5 mm |
| Źródło zasilania: | Bateria |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.