Łucznik JC 2019 Juicer
This product is not available
- Availability:
- expected delivery
- Brand:
- Łucznik
- Product code:
- JC 2019 / 5902022184216
Share this product:
Specification
| Ac input frequency: | 50 Hz |
|---|---|
| Ac input voltage: | 230 V |
| Easy to clean: | Yes |
| Feeding tube diameter: | 6.5 cm |
| Juice jug capacity: | 500 ml |
| Lid: | Yes |
| Non-slip feet: | Yes |
| Number of speeds: | 2 |
| Overheat protection: | Yes |
| Power: | 600 W |
| Product colour: | Silver |
| Pulp container capacity: | 1.2 L |
| Push stick included: | Y |
| Tumbler bottle included: | Y |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.