Łucznik CG-2019 coffee grinder
This product is not available
- Availability:
- expected delivery
- Brand:
- Łucznik
- Product code:
- CG-2019 / 5902022183844
Share this product:
Specification
| Ac input voltage: | 220 - 240 V |
|---|---|
| Coffee beans capacity: | 95 g |
| Cord length: | 1 m |
| Depth: | 125 mm |
| Height: | 266 mm |
| Power: | 200 W |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Burr grinder |
| Width: | 185 mm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.