Kamery IP

Wyjeżdżamy na wakacje, pozostawiając dom bez opieki na parę tygodni. Wychodzimy do pracy i chcemy dowiedzieć się, jak pod naszą nieobecność zachowuje się ukochany pies czy kot. Siedzimy w salonie na parterze i chcemy mieć oko na dziecko śpiące w pokoju na piętrze. W każdej z tych sytuacji używamy monitoringu. Bo kamery nie są już zarezerwowane dla biur i obiektów użytku publicznego. Dziś mogą służyć każdemu, pomagając w doglądaniu własnego gospodarstwa. W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w kopułowe kamery IP Hikvision oraz innych renomowanych producentów.

Jak wybrać dobrą kamerę IP do monitoringu domu?

W ofercie sklepu Wasserman znalazły się zarówno sufitowe kamery IP BCS, jak i zewnętrzne kamery IP Hikvision. Bogaty asortyment pozwala na dobranie urządzenia do własnych potrzeb. Wybierając kamerę do monitoringu, powinniśmy najpierw zdecydować, czy chcemy wykorzystywać ją w pomieszczeniu, czy poza domem. Innym bardzo istotnym parametrem jest jakość przekazywanego obrazu. Im wyższa, tym więcej detali zaobserwujemy na ekranie naszego komputera czy smartfonu. Bardzo ważną funkcją, na którą również należy zwrócić uwagę, jest możliwość podłączenia kamery do sieci bezprzewodowej. Kamery IP Wi-Fi Blow przekazują czysty i płynny obraz na żywo z naszego domu na ekrany naszych laptopów i telefonów.

Kamery IP znanych producentów – Blow, Ferguson, Hikvision, BCS, Media-Tech, Overmax

Dostępne w ofercie sklepu Wasserman kamery IP pochodzą z asortymentów znanych i renomowanych producentów. Charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i innowacyjnością. Za ich pomocą można bez trudu obserwować, co dzieje się na terenie naszego domu czy biura. Obrotowe kamery IP Overmax funkcjonują na przykład bezprzewodowo i posiadają bardzo szeroki zakres regulacji. Oferują między innymi tryb nocny i są wyposażone w mikrofon oraz głośnik, dzięki czemu można je też wykorzystywać jako elektroniczne nianie. Tubowe kamery IP BCS nadają się z kolei zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Dniem i nocą transmitują obraz wysokiej jakości. Podobnie działają kompaktowe kamery IP Hikvision. Oferują świetne parametry w przystępnej cenie.

Strona główna