Rowerki i gokarty dla dzieci

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Rower to sprzęt, którego człowiek używa w każdym niemal okresie swojego życia. Przedszkolaki zaczynają od trójkołowców, dorastające dzieci szaleją po osiedlach na kolorowych rowerkach, młodzież i dorośli udają się profesjonalnymi szosówkami lub góralami na długie wycieczki. Nawet emeryci często używają ich, wybierając się na zakupy bądź w odwiedziny do sąsiadów. Przygoda z kolarstwem zawsze zaczyna się jednak od tego pierwszego roweru. Kupując go dla naszej pociechy w sklepie Wasserman, mamy pewność, że będzie to piękna przygoda.

Gokarty na pedały

Dostępne w ofercie Wasserman gokarty dla dzieci to coś więcej niż zwykłe rowerki. To futurystyczne pojazdy z oparciem, okrągłą kierownicą i czterema kołami. Są solidnie skonstruowane, wykonane z trwałych materiałów. O ich bezpieczeństwie dla malucha decyduje między innymi zamknięta obudowa łańcucha, dzięki której ubrania nie wkręcają się w niego podczas jazdy i nie brudzą. Gokarty na pedały wyposażone są w funkcję regulowania fotela, dzięki czemu można zapewnić maluchowi wygodę.   Posiadają dźwignię zmiany biegów z biegiem jałowym oraz ręczny hamulec. Da się nimi jeździć zarówno do przodu, jak i do tyłu.

Rowerki dla małych dzieci

Rowerki dla dzieci w różnych kształtach i kolorach zalewają rynek. Nic dziwnego, jazda na rowerze to fantastyczna aktywność dla rozwijającego się malucha. Dzięki niej nasza pociecha ćwiczy równowagę i samodzielność. Taki rodzaj ruchu pozytywnie wpływa na kształtowanie mięśni i kręgosłupa dziecka, poprawia krążenie. Poruszając się na rowerze, chłopcy i dziewczynki ćwiczą też orientację w terenie. Mając na uwadze wszystkie te korzyści, jakie niosą ze sobą rowerki dziecięce, warto dopilnować, by kupiony dla nich produkt był godny zaufania. Przede wszystkim gokarty lub rowerki dla małych dzieci powinny być dostosowane do wzrostu naszej pociechy. O ile siodełko czy kierownicę najczęściej można regulować, o tyle trzeba zadbać o odpowiednią wysokość ramy. Należy przyjrzeć się także certyfikatom bezpieczeństwa, jakie uzyskał dany produkt.

Strona główna