Zasilacz IBOX CUBE II 400W 12 CM FAN ZIC2400W12CMFA 400 W
Wysyłka z magazynu: ⁨A3⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
iBox
Kod produktu:
ZIC2400W12CMFA / 5901443051954
Specyfikacja
Bezpieczeństwo:UVP / OVP / SCP / OPP / OCP / OTP
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Częstotliwość wejściowa ac:50 - 60 Hz
Głębokość (mm):150
Głębokość produktu:85 mm
Gwarancja:2 lata
Gwarancja producenta:2 lata
Ilość złączy zasilających sata:2
Kolor produktu:Srebrny
Łączna moc:400 W
Łączna moc (-12v):3,6 W
Łączna moc (+3.3 v):130 W
Łączna moc (+5 v):130 W
Łączna moc (+5 vsb):12,5 W
Liczba wentylatorów:1 wentylator
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 v):0,3 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 v1):10 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 v2):12 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3v):15 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 v):22 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 vsb):2,5 A
Moc w sumie:400 W
Moc zasilacza (w):400
Motherboard power connector:20+4 pin ATX
Napięcie wejściowe ac:230 V
Natężenie prądu na liniach:-12V - 0.3A, +3.3V - 15A, +5Vsb - 2.5A, +5V - 22A, +12V - 10A/12A
Obciążenie na liniach:+3.3V/+5V - 130W, +5Vsb - 12.5W, -12V/+5V - 3.6W, +12V - 265W
Pfc:Pasywny
Pobór mocy (max):400 W
Poziom hałasu:20 dB
Pozostałe złącza:1x 4-pin 12V
Prąd wejściowy:3 A
Rodzaj chłodzenia:Aktywne
Rodzaj zasilacza (psu):ATX
Średnica czaszy wentylatora:12 cm
Szerokość (mm):140
Szerokość produktu:140 mm
Typ okablowania:Niemodularne
Typ pfc (power factor correction) – korekcji współczynnika mocy:Pasywne
Umiejscowienie wentylatora:Boczne
Waga (g):800
Wersja atx:2.2
Wtyczki atx 24-pin (20+4):1
Wtyczki molex:3
Wtyczki sata:2
Wyposażenie:Kabel zasilający
Wysokość (mm):85
Wysokość produktu:150 mm
Zastosowane zabezpieczenia:OCP, OVP, UVP, SCP, OTP, OPP
Zgodne standardy:ATX 12V V2.2
Zgodność z rohs:Tak
Złącza zasilania peripheral (molex) (4-pin):3
Złącze zasilacza atx (20+4 pin):Tak
Zasilacz 400 W CUBE II 12 CM FAN
Zasilacz ATX 2.2 o mocy 400W. Duża ilość zabezpieczeń, w tym: UVP ( podnapięciowe ) / OVP ( przeciwprzepięciowe ) / SCP ( przeciwzwarciowe ) / OPP ( przeciwprzeciążeniowe ) / OCP ( nadprądowe ) / OTP ( termiczne ) oraz AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora). Dysponuje rozłączalną wtyczką zasilania (20+4) umożliwiającą podłączenie do płyt głównych z zasilaniem 20-pinowym jak i 24-pinowym.