Yealink W76P IP phone Grey 20 lines TFT
Telefon VoIP Yealink W76P baza + słuchawka W56H
648,53 zł
Wysyłka z magazynu: E12
Przewidywana wysyłka: Thu, Apr 30 - Mon, May 4
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Yealink
- Kod produktu:
- W76P / 6938818308671
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Alarm wibracyjny: | Tak |
|---|---|
| Blokada urządzenia: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Domofon: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Szybkie ładowanie: czas ładowania 10 min przez 2 godziny rozmów |
| Głośnik: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Historia połączeń: | Tak |
| Ilość linii: | 20 linii |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Klawisze: | tak |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kod produktu: | W76P |
| Kodeki mowy: | G.722, G.726, G.729, iLBC, G.729a, Opus |
| Kolor: | Czarny, Srebrny |
| Kolor produktu: | Szary |
| Kraj pochodzenia: | TW |
| Ładowarka: | Tak |
| Liczba klawiszy funkcyjnych: | 6 |
| Możłiwość przekazywania połączenia: | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego: | Tak |
| Odrzucenie połączeń z numerów ukrytych: | Tak |
| Opis: | Yealink W76P IP phone Grey 20 lines TFT |
| Pasmo częstotliwości: | 1.9 GHz |
| Pełny dupleks: | Tak |
| Podświetlany ekran: | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej: | 1000 wejścia |
| Połączenia z poziomu listy kontaktów: | Tak |
| Połączenie oczekujące: | Tak |
| Ponowne wybieranie numeru: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Do 30 godzin rozmów |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10,100 Mbit/s |
| Prędkość wybierania numeru: | Tak |
| Protokoły voip: | SIP, STUN |
| Przekątna ekranu: | 2,4" |
| Przekazywanie połączeń: | Tak |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przyciski: | Wielokierunkowy - sterowanie funkcjami; opcje systemu |
| Rodzaj: | Telefon IP |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rozdzielczość: | 320 x 240 |
| Sku: | W127038807 |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.1af |
| Typ ekranu: | TFT |
| Typ montażu: | Biurko / Ściana |
| Typ produktu: | Telefon komórkowy IP |
| Typ słuchawki: | Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy |
| Wskaźnik nieodczytanych wiadomości (mwi): | Tak |
| Wymiary słuchawki (sxgxw): | 175 x 53 x 20,3 mm |
| Wymiary stacji bazowej: | 130 x 100 x 25,1 mm |
| Wyposażenie: | Zasilacz, Podstawka, Stacja bazowa |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 95% |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zawieszanie połączeń: | Tak |
| Zintegrowana poczta głosowa: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.