- Praktyczna i kompaktowa klawiatura z podwójnym trybem Bluetooth i Wi-Fi 2,4 GHz, idealna do sterowania komputerem podłączonym do inteligentnego telewizora bez kłopotów z kablami i bałaganu związanego z podłączaniem wielu urządzeń; Konstrukcja przełącznika nożycowego gwarantuje ciche i wydajne pisanie; Można jej używać w każdym miejscu, ponieważ jest łatwa w transporcie
- Dzięki siedmiokolorowemu podświetleniu i trzystopniowej regulacji intensywności, korzystanie z urządzenia jest wygodne nawet przy braku światła
- Zintegrowany precyzyjny panel dotykowy do sterowania kursorem i pad kierunkowy do nawigacji po układzie siatki najpopularniejszych telewizorów Smart TV zapewniają bardzo wygodną i intuicyjną nawigację
- Technologia 2,4 GHz tej klawiatury zapewnia silne i niezawodne połączenie; Plug and play, nie jest wymagana instalacja sterownika. Wystarczy podłączyć mały odbiornik USB typu A, a klawiatura jest gotowa do użycia.
TECHLY BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA DUALNA BT/RF TOUCH
255,17 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Thu, May 28 - Mon, Jun 1
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Techly
- Kod produktu:
- 365375 / 8059018365375
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE, REACH, RoHS |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności: | CE, RoHS, REACH |
| Diody led: | Tak |
| Diody sygnalizacyjne: | tak |
| Długość kabla (m): | nie |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Ilość klawiszy: | 90 |
| Interfejs: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego: | USB Typu-A |
| Interfejs urządzenia: | RF Wireless + Bluetooth |
| Język klawiatury: | US English |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawisze funkcyjne: | Klawiatura numeryczna, Klawisze funkcyjne, Układ QWERTY |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Kolor podświetlenia: | Wielobarwny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Konstrukcja klawiatury: | Ergonomiczna |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Mechaniczna: | nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: | iOS, Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne mac: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | Tak |
| Odbiornik dołączony: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Podświetlenie: | tak |
| Pojemność baterii: | 1000 mAh |
| Pozostałe parametry: | Zintegrowany touchpad |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Regulowane podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowa |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Rozmiar klawiatury: | Mini |
| Sposób łączności: | Bezprzewodowy |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ baterii klawiatury: | Wbudowana bateria |
| Typ klawiatury: | Przełącznik nożycowy |
| Typ odbiornika: | Odbiornik nano |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad + przyciski myszy |
| Waga wraz z opakowaniem: | 549 g |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 365 x 133 x 14 mm |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Dokumentacja, Odbiornik |
| Zasięg bezprzewdowego router'a: | 10 m |
| Zasięg pracy (m): | 10 |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Złącza dodatkowe: | USB Typ-C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.