Tablet Lenovo Tab P12 Pro Snapdragon 870 12.6" WQXGA AMOLED 400nits Glossy 6/12GB Qualcomm Adreno 650 GPU LTE Android Storm Grey WYPRZEDAŻ
Produkt jest niedostępny
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS, ENERGY STAR |
| Czas gotowości: | 789,6000000000001 h |
| Czas ładowania: | 3 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 15 h |
| Czas przeglądania (wi-fi): | 10 h |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Funkcja assisted gps (a-gps): | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 5,63 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Karta graficzna: | Adreno 650 |
| Kolor produktu: | Szary |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,2 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 14 h |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Model procesora: | 870 |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 10 V |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Nośniki: | Flash |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć ram: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pojemność baterii: | 10000 mAh |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Połysk |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 3 A |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 12,6" |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj urządzenia: | Pełnowymiarowy tablet |
| Rodzina adaptera graficznego: | Adreno |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Rysik: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 285,6 mm |
| Technologia wyświetlacza: | AMOLED |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5-SDRAM |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Waga produktu: | 565 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wwan: | Tak |
| Wysokość produktu: | 184,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.