Tablet Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen) Snapdragon SDM680 10.61" 2K IPS 400nits Touch 4/64GB Adreno 610 LTE Android Storm Gre
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS |
| Czas gotowości: | 672 h |
| Czas ładowania: | 5 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 60 h |
| Czas przeglądania (wi-fi): | 14 h |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 158,8 mm |
| Ilość portów usb 2.0 typu c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Karta graficzna: | Adreno 610 |
| Kolor produktu: | Szary |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 4 GB |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 12 h |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Model procesora: | 680 |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 5 V |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Nośniki: | Flash |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Platforma: | Android |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pojemność baterii: | 7500 mAh |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 2 A |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 10,6" |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj urządzenia: | Pełnowymiarowy tablet |
| Rodzina adaptera graficznego: | Adreno |
| Rozdzielczość: | 2000 x 1200 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 251,2 mm |
| Taktowanie procesora: | 1,9 GHz |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4x-SDRAM |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Waga produktu: | 465 g |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wwan: | Zainstalowane |
| Wysokość produktu: | 7,45 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.