Tablet TAB 50 4/128 WiFi
Tablet Blackview TAB 50 4/128GB WiFi Szary
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Blackview
- Kod produktu:
- Tab50Wifi-GY/BV / 6931548314004
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A53 |
|---|---|
| Audio: | tak |
| Certyfikaty i atesty: | CE |
| Czytnik kart pamięci: | tak |
| Dołączone oprogramowanie: | Producenta |
| Foto: | tak |
| Generacja sieci mobilnej: | Nieobsługiwany |
| Głębokość produktu: | 9,7 mm |
| Grubość (cm): | 1 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość rdzeni: | 4 |
| Kamera (mpix): | 2 |
| Kamera przednia (mpix): | 0.3 |
| Kolor: | Szary |
| Kolor produktu: | Szary |
| Konstrukcja: | Tworzywo sztuczne |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Linia: | TAB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 4 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Matryca: | IPS |
| Model procesora: | RK3562 |
| Moduł gps: | nie |
| Nazwa koloru: | Space Grey |
| Nośniki: | eMMC |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność akumulatora (mah): | 5580 |
| Pojemność baterii: | 5580 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Pozostałe gniazda i złącza: | Czytnik kart |
| Pozostałe parametry komunikacji: | Wi-Fi (802.11ax) |
| Producent procesora: | Rockchip |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 8" |
| Przekątna wyświetlacza (cal): | 8 |
| Przewody: | USB |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-Jonowy |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Rozdzielczość: | 800 x 1280 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 0,3 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 2 Mpix |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280 x 800 |
| Rozszerzenie pamięci ram (max): | 4 GB |
| Sposób obsługi: | Dotykowy |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szerokość (cm): | 12.7 |
| Szerokość produktu: | 126,2 mm |
| Taktowanie procesora: | 2,00 GHz |
| Taktowanie procesora (mhz): | 2000 |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ hd: | HD+ |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ pamięci ram: | LPDDR3-SDRAM |
| Typ portu usb: | USB Type-C |
| Typ procesora: | Rockchip |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Video: | tak |
| Waga (kg): | 0.335 |
| Waga produktu: | 355 g |
| Wbudowana pamięć (gb): | 128 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wejście na kartę sim: | nie |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Instrukcja obsługi, Kabel USB-C |
| Wysokość (cm): | 21.2 |
| Wysokość produktu: | 211,2 mm |
| Zabezpieczenia: | Hasło użytkownika |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Złącza audio/video: | 1x 3.5 mm minijack |
| Złącza usb: | USB typ C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.