- Szybsze połączenia: Wi-Fi 6 przyspiesza do 1800 Mb/s - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Podłącz więcej urządzeń: technologia OFDMA i MU-MIMO zwiększa czterokrotnie wydajność, aby umożliwić jednoczesną transmisję do większej liczby urządzeń.
- Zwiększony bezproblemowy zasięg: uzyskaj płynny zasięg w całym domu dzięki wyraźniejszemu i silniejszemu sygnałowi Wi-Fi w całym domu generowanym przez Wi-Fi 6.
- Bardzo niskie opóźnienie: większa redukcja opóźnień pozwala na bardziej responsywne gry i rozmowy wideo.
- Jedna ujednolicona sieć: wiele jednostek tworzy sieć obejmującą cały dom, która automatycznie wybiera najlepsze połączenie, gdy poruszasz się po domu.
- Całkowite bezpieczeństwo: szyfrowanie WPA3 i TP-Link HomeCare TM zapewniają spersonalizowane funkcje, w tym kontrolę rodzicielską, oprogramowanie antywirusowe i jakość usług (QoS), aby zapewnić bezpieczniejsze korzystanie z Internetu.
- Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek: aplikacja Deco przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji krok po kroku.
System Wi-Fi Deco X20 2-pak) AX180
729,62 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Thu, May 28 - Mon, Jun 1
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Tp-Link
- Kod produktu:
- Deco X20(2-pack) / 6935364052287
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 3g: | Nie |
|---|---|
| 4g: | 4G |
| Aktualizacja firmware: | Automatyczna |
| Antena: | 4 anteny wewnętrzne |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE, RoHS |
| Certyfikaty: | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Certyfikaty zgodności: | ce, rohs |
| Compliance certificates: | CE, RoHS |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50-60 Hz |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5.0 GHz |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50,0000 |
| Częstotliwość wi-fi: | dual_band_2_4_ghz_5_ghz |
| Diody led: | power |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Ethernet wan: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość (mm): | 110 |
| Głębokość opakowania: | 240,0000 |
| Głębokość produktu: | 110,0000 |
| Gniazdko wyjścia dc: | Tak |
| Gniazdo karty sim: | Nie |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ilość anten: | 4.0000 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 2.0000 |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Interfejs do zarządzania: | Zarządzanie lokalne, zdalne lub poprzez TP-Link Deco |
| Kabel ethernet: | Tak |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 85176990 |
| Kolejna dostawa: | 11.07.2023 |
| Kolor: | biały |
| Kolor produktu: | white |
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Liczba dołączonych adapterów: | 2 szt. |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4.0000 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 ghz): | 1.0000 |
| Liczba sieci gościnnych (5 ghz): | 1.0000 |
| Liczba urządzeń w komplecie: | 2 szt. |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 2 szt. |
| Lista kontrolna dostępu (acl): | Tak |
| Magazyn: | Globalny |
| Maksymalna prędkość transmisji: | 1201 Mb/s |
| Moc nadajnika: | max. 20 dBm @ 2.4 GHzmax. 23 dBm @ 5 GHz |
| Moc nadawania: | FCC |
| Modulacja: | 1024-QAM |
| Napięcie wejściowe ac: | 100,0000 |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 12,0000 |
| Number of units included: | 2 szt. |
| Obsługa jakość serwisu (qos): | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 |
| Obsługiwane standardy sieciowe: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Planowana dostawa: | 21.11.2022 |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Podstawowy standard wi-fi: | wi_fi_5_802_11ac |
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
| Port usb: | Nie |
| Porty: | 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN/WAN |
| Porty lan: | 2 x 10/100/1000 Mb/s |
| Porty sieciowe: | 2x 10/100/1000 |
| Pozostałe parametry: | W zestawie znajdują się 2 sztuki, 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz |
| Prąd wejściowy zasilacza: | 0,4000 |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 1,0000 |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10,100,1000 |
| Prędkość transmisji: | 574 Mb/s + 1201 Mb/s |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Producent / importer: | TP-Link Polska Sp. z o.o., ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice, Polska, certification@tp-link.com |
| Producent / marka: | TP-LINK |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny, LAN (RJ-45) |
| Przycisk reset: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Serwer dhcp: | Tak |
| Standardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHzIEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Standardy komunikacyjne: | ieee_802_11a, ieee_802_11ac, ieee_802_11ax, ieee_802_11b, ieee_802_11g, ieee_802_11n |
| Standardy wi- fi: | 802_11a, 802_11b, 802_11g, wi_fi_4_802_11n, wi_fi_5_802_11ac, wi_fi_6_802_11ax |
| Szerokość (mm): | 110 |
| Szerokość opakowania: | 314,0000 |
| Szerokość produktu: | 110,0000 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | wpa2_psk, wpa3, wpa_psk |
| Taktowanie procesora: | 1000 |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Tryby pracy: | Wzmacniacz sygnału |
| Typ anteny: | 2 x Antena dookólna - wbudowana |
| Typ interfejsu ethernet lan: | Gigabit Ethernet |
| Typ połączenia wan: | RJ-45 |
| Typ produktu: | Mesh system |
| Waga: | 0.745 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1660,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 574,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 1775,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 1201,0000 |
| Wybrane cechy: | DECO-X20(2-PACK) oferuje stabilne połączenie o prędkości nawet do 1.8 Gb/s. Współpracuje z modemem przez port Ethernet, a cały system może obsłużyć nawet do 150 urządzeń bezprzewodowych w sieci Technologia TP-Link Mesh: MU-MIMO, Automatyczny wybór trasy, Sterowanie AP, Sterowanie pasma, Beamforming Przekierowanie portów Tryb routera / Tryb punktu dostępowego IPv4/IPv6 Sieć dla gości - oddzielna i bezpieczna sieć dla gości Czarna lista Firewall WMM (Wi-Fi Multimedia) Kontrola dostępu, kontrola rodzicielska Zdalne zarządzanie Kompatybilność ze wszystkimi modelami Deco |
| Wymagania systemowe: | Android 5.0 lub nowszy iOS 9.0 lub nowszy |
| Wymiary: | Ø 110 x 114 mm |
| Wyposażenie: | Kabel Ethernet, Instrukcja obsługi, 2x Zasilacz |
| Wysokość (mm): | 114 |
| Wysokość opakowania: | 125,0000 |
| Wysokość produktu: | 114,0000 |
| Zabezpieczenia: | WPA/WPA-PSK2 WPA3 Zapora sieciowa SPI Kontrola dostępu |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur pracy (st. c): | 0 - 40 |
| Zakres wilgotności pracy (%): | 10 do 90 |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Zastosowane zabezpieczenia: | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3 |
| Zestaw zawiera: | 2x Deco X20, 1x kabel Ethernet RJ45, 2x zasilacze, 1x instrukcja szybkiej instalacji |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.