Slik Rover A statyw Kamery cyfrowe/analogowe 3 x noga Srebrny
941,02 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Wed, Apr 8
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Slik
- Kod produktu:
- SROVERa / 4906752217412
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość po złożeniu: | 36 cm |
|---|---|
| Ilość nóg: | 3 |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Liczba sekcji nóg: | 5 |
| Przeznaczenie: | Kamery cyfrowe/analogowe |
| Regulowana kolumna środkowa: | Tak |
| Typ blokady nogi: | Blokada zacisku |
| Waga produktu: | 1,73 kg |
| Wysokość (max.): | 159 cm |
| Wysokość (min): | 37 cm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.