Shure MV51/A - Cyfrowy mikrofon pojemnościowy
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SHURE
- Kod produktu:
- MOTIVMV51 / 0042406491518
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość mikrofonu: | 20 - 20000 Hz |
|---|---|
| Częstotliwość próbkowania: | 48 kHz |
| Czułość mikrofonu: | -39 dB |
| Długość kabla: | 1 m |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Kolor produktu: | Szary |
| Model: | Mikrofon kamery cyfrowej |
| Przepływność: | 24 bit |
| Przewody: | USB, Lightning |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Tryb pracy mikrofonu: | Speech/Singing/Acoustic/Loud/Flat |
| Wyciszenie mikrofonu: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wymiary (sxgxw) z podstawą: | 86 x 70 x 128 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.