Seasonic MagFlow 1-Fan Kit Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 1 szt.
179,03 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Kod produktu:
- SF-12025MF-P / 4711173877608
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Ciężar wentylatora: | 212,7 g |
|---|---|
| Dołączone śruby: | Tak |
| Głębokość produktu: | 26,6 mm |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba łopatek wentylatora: | 9 |
| Liczba śrub: | 4 |
| Liczba wentylatorów: | 1 wentylator |
| Maksymalna prędkość wentylatora: | 2000 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza: | 2,61 mmH2O |
| Maksymalne natężenie prądu: | 0,18 A |
| Maksymalny przepływ powietrza: | 63,33 ft³/min |
| Minimalna prędkość wentylatora: | 600 RPM |
| Model: | Wentylator |
| Mtbf (średni okres międzyawaryjny): | 100000 h |
| Napięcie: | 12 V |
| Natężenie wentylatora: | 12 V |
| Natężenie znamionowe: | 0,1 A |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Prąd wentylatora: | 0,1 A |
| Prędkość obrotowa (max): | 2000 RPM |
| Prędkość obrotowa (min): | 600 RPM |
| Przewody: | Wentylator |
| Przeznaczenie: | Obudowa komputera |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Średnica czaszy wentylatora: | 12 cm |
| Szerokość produktu: | 124,2 mm |
| Technologia łożyskowania wentylatora: | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Typ łożyska: | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Waga produktu: | 212,7 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.): | 124,2 x 26,6 x 120,4 mm |
| Wysokość produktu: | 120,4 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.