Samsung SO-DIMM 16GB DDR4 1Rx8 3200MHz PC4-25600 M471A2G43AB2-CWE
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Samsung SemiConductor
- Kod produktu:
- M471A2G43AB2-CWE /
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84733020 |
|---|---|
| Napięcie pamięci: | 1.2 V |
| Opóźnienie cas: | 22 |
| Organizacja chipów: | 1Rx8 |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Przeznaczenie: | Laptop |
| Rodzaj opakowania: | OEM |
| Rodzaj pamięci: | 260-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci ram: | DDR4 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar): | 1 x 16 GB |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.