Samsung RDIMM 32GB DDR5 1Rx4 4800MHz PC5-38400 ECC REGISTERED M321R4GA0BB0-CQK
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Samsung SemiConductor
- Kod produktu:
- M321R4GA0BB0-CQK /
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Napięcie pamięci: | 1.1 |
|---|---|
| Pamięć ram: | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Przeznaczenie: | PC/serwer |
| Ranking pamięci: | 2 |
| Rodzaj opakowania: | OEM |
| Rodzaj pamięci: | RDIMM |
| Typ pamięci buforowej: | Registered (buffered) |
| Typ pamięci ram: | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar): | 1 x 32 GB |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.