Samsung Mu-Pe2T0S 2000 Gb Black
Samsung | Portable SSD | T7 | 2000 GB | N/A "" | USB 3.2 | Black
2490,40 zł
Wysyłka z magazynu: E12
Przewidywana wysyłka: Fri, May 22 - Mon, May 25
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Specyfikacja
| Cechy zabezpieczeń: | Odporny na kurz, Wodoodporny |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS, CE |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS, CE |
| Compliance certificates: | CE, RoHS |
| Głębokość (mm): | 13 |
| Głębokość produktu: | 13 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Interfejs: | USB 3.2 Typu C |
| Kod produktu: | MU-PE2T0S/EU |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84717070 |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | CN |
| Magazyn: | Globalny |
| Materiał obudowy: | Guma |
| Nvme: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Opis: | Samsung Mu-Pe2T0S 2000 Gb Black |
| Pojemność dysku: | 2 TB |
| Pojemność pamięci ssd: | 2 TB |
| Pozostałe parametry: | Znak bezpieczeństwa CE |
| Prędkość odczytu z nośnika: | 1050 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika: | 1000 MB/s |
| Szerokość (mm): | 59 |
| Szerokość produktu: | 59 mm |
| Waga (g): | 98 |
| Waga produktu: | 98 g |
| Wersja usb: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość (mm): | 88 |
| Wysokość produktu: | 88 mm |
| Zasilanie: | USB |
| Złącze usb: | USB Type-C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.