Samsung Music Frame HW-LS60D/EN
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- HW-LS60D/EN / 8806095479590
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Dołączony subwoofer: | Nie |
| Funkcja dźwięku spacefit: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 408 mm |
| Głębokość produktu: | 143,4 mm |
| Ilość głośników: | 6 |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Obsługa apple airplay 2: | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, OGG, MP3, ALAC, AIFF, FLAC, WAV |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Q-symphony: | Tak |
| Spotify connect: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 573 mm |
| Szerokość produktu: | 353 mm |
| Technologie samsung (av/tv): | SmartThings, Tap Sound, Active Voice Amplifier |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryby korekcji: | Adaptive, Muzyka, Standardowy |
| Ustawienia korektora: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Nie |
| Waga panelu głośnikowego: | 4,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,9 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1 |
| Wbudowany chromecast: | Tak |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio: | 1 |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 87 mm |
| Wysokość produktu: | 364,8 mm |
| Zestaw do montażu ściennego: | Tak |
| Zużycie energii soundbaru: | 18 W |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.