Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9 X510) 8/256GB Gre
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-X510NZAEEUB / 8806095163574
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Akumulatorek: | Tak |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Blokada ekranu: | Tak |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Certyfikaty i atesty: | CE |
| Cyfrowy zoom: | 4x |
| Czas ładowania: | 1,5 godz |
| Czas ładowania baterii (wyłączony): | 1,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 113 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 18 h |
| Część widoczna ekranu: | 234,87 x 146,79 mm |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik położenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czujniki: | Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik oświetlenia |
| Czytnik kart pamięci: | Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Długość brutto palety: | 80 cm |
| Długość kartonu do wysyłki: | 27,4 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): | 226 mm |
| Dołączone oprogramowanie: | Wbudowane aplikacje systemu Android |
| Ekran matowy: | Nie |
| Funkcja wykrywania twarzy: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 249 ppi |
| Głębokość opakowania: | 184,5 mm |
| Głębokość palety netto: | 115,8 cm |
| Głębokość produktu: | 254,3 mm |
| Głośniki: | Stereo |
| Grubość (cm): | 0.65 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość kolorów (mln): | 16 |
| Ilość komór baterii: | 2 |
| Ilość paczek: | 1 |
| Ilość rdzeni: | 8 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Jasność: | 600 cd/m² |
| Jasność lcd (zasilanie ac, jasny): | 600 cd/m² |
| Kamera (mpix): | 8 |
| Kamera przednia (mpix): | 12 |
| Kamera tylna: | Tak |
| Karta graficzna: | Mali-G68 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Kod procesora: | 1380 |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 8471300000 |
| Kolor: | Szary |
| Kolor produktu: | Szary |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Konstrukcja: | Aluminium, Szkło hartowane |
| Łączność bezprzewodowa: | Wi-Fi, Bluetooth 5.1 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Ładowanie akumulatora: | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Linia: | Galaxy, Tab S9 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna pamięć operacyjna ram: | 6 GB |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 18 h |
| Maksymalny czas pracy (h): | 18 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Materiały: | Aluminium, Szkło |
| Matryca: | TFT |
| Mikrofon: | Nie |
| Model procesora: | Samsung Exynos |
| Model układu graficznego: | ARM Mali-G68 |
| Modem: | nie |
| Moduł gps: | Beidou, GLONASS, GPS, Galileo, QZSS |
| Napięcie baterii: | 10 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Nfc: | Nie |
| Obsługa kart sim: | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Odporny na kurz: | Tak |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Platforma: | Android |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pojemność akumulatora (mah): | 7760 |
| Pojemność baterii: | 7760 mAh |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Nie |
| Pozostałe gniazda i złącza: | nie |
| Pozostałe parametry: | Rozpoznawanie twarzy, Czytnik odcisków palców |
| Pozostałe parametry ekranu: | Jasność: 600 cd/m2 |
| Pozostałe parametry komunikacji: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent: | Samsung |
| Producent głośników: | AKG |
| Producent procesora: | Samsung |
| Produktów na palecie: | 500 szt. |
| Produkty na palecie (usa): | 500 szt. |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną): | 1 szt. |
| Produkty na warstwę palety: | 100 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): | 10 szt. |
| Profile bluetooth: | A2DP |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 10,9" |
| Przekątna wyświetlacza (cal): | 10.9 |
| Przewód usb: | C |
| Przewód zasilający dołączony: | Tak |
| Przewody: | USB Type-C |
| Regulacja głośności: | Przyciski |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-Jonowy |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1440 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu/kamery: | 12 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 2304 x 1440 |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Skrzynie wysyłkowe (wewnętrzne) na jedną skrzynię zbiorczą (zewnętrzną): | 10 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: | 10 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (us): | 10 szt. |
| Słuchawki w zestawie: | Nie |
| Sposób obsługi: | Dotykowy, Rysik |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| Szerokość (cm): | 16.58 |
| Szerokość brutto palety: | 120 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego: | 18,4 cm |
| Szerokość opakowania: | 273,9 mm |
| Szerokość palety netto: | 80 cm |
| Szerokość produktu: | 165,8 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): | 282 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Taktowanie procesora (mhz): | 2000, 2400 |
| Technologie: | Wi-Fi, Bluetooth, USB |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ matrycy: | TFT |
| Typ obsługiwanych baterii: | Built-in Lithium-ion |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wtyczki zasilającej: | Bez wtyczki |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Waga (kg): | 0.523 |
| Waga baterii/akumulatora: | 117,5 g |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): | 8,23 kg |
| Waga brutto palety: | 412 kg |
| Waga długopisu: | 8,7 g |
| Waga netto palety: | 412 kg |
| Waga paczki: | 0,789 kg |
| Waga palety (usa): | 412 kg |
| Waga produktu: | 523 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 789 g |
| Warstwy na paletę: | 5 szt. |
| Warstwy na paletę (us): | 5 szt. |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Wbudowana pamięć (gb): | 256 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wejście na kartę sim: | nie |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja systemu operacyjnego: | 13 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | Bluetooth |
| Wymiary opakowania (sxgxw): | 273,9 x 184,5 x 21,4 mm |
| Wymiary produktu (sxgxw): | 165,8 x 254,3 x 6,5 mm |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Rysik, Kabel USB-C |
| Wysokość (cm): | 25.43 |
| Wysokość brutto palety: | 115,8 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego: | 2,14 cm |
| Wysokość opakowania: | 21,4 mm |
| Wysokość palety netto: | 120 cm |
| Wysokość produktu: | 6,5 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): | 201 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zintegrowane czujniki: | Akcelerometr, Żyroskop, Aparat fotograficzny |
| Złącza audio/video: | 1x 3.5 mm |
| Złącza usb: | 1x USB 2.0 |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.