Zmień oblicze swoich usług dzięki routerowi wewnętrznemu Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A. Przy wsparciu Cat 6 dwupasmowego łącza równoległe i AC1200, LTE3301-PLUS zapewniają niezwykle pozytywne wrażenia użytkownika dzięki błyskawicznym połączeniom internetowym o prędkości do 300/50 Mb / s * (downlink/uplink). Aby zapewnić płynny i stabilny sygnał, router jest również kompatybilny z połączeniami sieciowymi 4G i 3G. Konstrukcja Dual-WAN zapewnia abonentom bezpieczny, niezawodny, szerokopasmowy dostęp do Internetu za pośrednictwem mobilnej sieci WAN lub stacjonarnej sieci WAN.
Router ZyXEL LTE3301-PLUS-EU01V1F
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Zyxel
- Kod produktu:
- LTE3301-PLUS-EU01V1F / 4718937606726
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 3g: | Tak |
|---|---|
| 4g: | Tak |
| Antena: | Zewnętrzna |
| Certyfikaty: | CE |
| Częstotliwość wi-fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Diody led: | Zasilanie, LAN, WLAN |
| Diody sygnalizacyjne: | tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Ethernet wan: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Filtrowanie adresów mac: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Funkcje: | VPN, UMTS, HSUPA, HSPA+, LTE |
| Głębokość (mm): | 115 |
| Głębokość opakowania: | 192 mm |
| Głębokość produktu: | 120 mm |
| Gniazdko wyjścia dc: | Tak |
| Gniazdo karty sim: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość anten: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 4 |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 110 - 240 V |
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
| Pobór mocy: | 12 W |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Port usb: | Nie |
| Porty pozostałe: | Wejscie na kartę SIM, 1x USB 2.0 |
| Pozostałe parametry: | Częstotliwość operacyjna: 2.4/5 GHz |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Przepustowość: | 50 MB/s (wysyłanie), 300 MB/s (pobieranie) |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Przeznaczenie: | 3G (komórkowe sieci telefoniczne), LTE |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk wps: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Serwer dhcp: | Tak |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), IEEE 802.11ac, 802.11b, 802.11g |
| Szerokość (mm): | 210 |
| Szerokość opakowania: | 271 mm |
| Szerokość produktu: | 186 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA2 |
| Technologia okablowania: | 10/100Base-T(X) |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (nat): | Tak |
| Tryby pracy: | Router bezprzewodowy, Router GSM 3G/4G |
| Typ interfejsu ethernet lan: | Fast Ethernet |
| Waga (g): | 500 |
| Waga produktu: | 350 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 778 g |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 300 Mbit/s |
| Wyposażenie: | Zasilacz, Instrukcja, Kabel sieciowy, Anteny |
| Wysokość (mm): | 33 |
| Wysokość opakowania: | 113 mm |
| Wysokość produktu: | 30 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Złącza lan: | 3x RJ-45 |
| Złącza wan: | 1x RJ-45 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.