Router ZTE MC888 Ultra
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- ZTE Poland
- Kod produktu:
- MC888 Ultra / 6902176102400
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwości wi-fi: | 2,4 GHz / 5 GHz |
|---|---|
| Diody led: | Tak |
| Głębokość produktu: | 100 mm |
| Gniazdo karty sim: | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 2 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba portów rj-11: | 1 |
| Liczba wejść dc: | 1 |
| Maksymalna liczba użytkowników wi-fi: | 256 |
| Mimo: | Tak |
| Moc maksymalna: | 24 W |
| Model procesora: | Qualcomm SDX62 + QFW6114 |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa dmz: | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego: | Tak |
| Pasma 4g: | b1/3/7/8/20/28/32/38/40/42/43 |
| Pasma 5g: | n1/3/7/8/20/28/38/40/75/77/78 |
| Port usb: | Tak |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk wps: | Tak |
| Rodzaj urządzenia: | Router |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Sieć danych: | HSDPA, LTE, WCDMA, HSUPA, 5G |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a |
| Szerokość produktu: | 100 mm |
| Szybkość transmisji danych (lte) (pobieranie): | 1600 Mbit/s |
| Szybkość transmisji danych (lte) (wysyłanie): | 200 Mbit/s |
| Technologia inteligent mesh: | Tak |
| Technologia mu-mimo: | Tak |
| Typ anteny: | 4x4 |
| Typ interfejsu ethernet lan: | Gigabit Ethernet |
| Typ portu usb: | USB Type-C |
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
| Waga produktu: | 760 g |
| Wi-fi: | Tak |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 5400 Mbit/s |
| Wysokość produktu: | 205 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -20 - 55 °C |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Zysk anteny: | 10 dB |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.