| 3g: | Nie |
|---|
| 4g: | Nie |
|---|
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne |
|---|
| Certyfikaty: | FCC, CE, RoHS |
|---|
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
|---|
| Częstotliwość wi-fi: | single_band_2_4_ghz |
|---|
| Ddns: | No-IP DynDNS Comexe |
|---|
| Diody led: | lan, power, wlan |
|---|
| Diody sygnalizacyjne: | tak |
|---|
| Dodatkowe informacje: | Certyfikaty: CE, RoHS |
|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
|---|
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
|---|
| Dsl wan: | Nie |
|---|
| Ethernet wan: | Tak |
|---|
| Filtrowanie: | Tak |
|---|
| Filtrowanie adresów mac: | Tak |
|---|
| Firewall: | Tak |
|---|
| Głębokość (mm): | 128 |
|---|
| Głębokość produktu: | 128,0000 |
|---|
| Gniazdko wyjścia dc: | Tak |
|---|
| Gniazdo karty sim: | Nie |
|---|
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
|---|
| Ilość anten: | 2.0000 |
|---|
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 4.0000 |
|---|
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
|---|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
|---|
| Klient dhcp: | Tak |
|---|
| Kod produktu: | TL-WR850N |
|---|
| Kolor: | biały |
|---|
| Kolor produktu: | grey, white |
|---|
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
|---|
| Konstrukcja anteny: | External |
|---|
| Kontrolki led: | Power, WiFi, LAN, INTERNET, WPS |
|---|
| Kraj pochodzenia: | CN |
|---|
| Liczba złącz rj45 (lan): | 4x RJ-45 10/100Mb/s LAN |
|---|
| Linia: | Nie |
|---|
| Moc nadajnika: | 2.4 GHz |
|---|
| Napięcie operacyjne: | 9,0000 |
|---|
| Obsługa dmz: | Tak |
|---|
| Obsługa jakość serwisu (qos): | Tak |
|---|
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
|---|
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 |
|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | windows_10, windows_10_education, windows_10_education_x64, windows_10_enterprise, windows_10_enterprise_x64, windows_10_home, windows_10_home_x64, windows_10_iot_core, windows_10_pro, windows_10_pro_x64, windows_2000, windows_2000_professional, windows_7, windows_7_enterprise, windows_7_enterprise_x64, windows_7_home_basic, windows_7_home_basic_x64, windows_7_home_premium, windows_7_home_premium_x64, windows_7_professional, windows_7_professional_x64, windows_7_starter, windows_7_starter_x64, windows_7_ultimate, windows_7_ultimate_x64, windows_7_x64, windows_8, windows_8_1, windows_8_1_enterprise, windows_8_1_enterprise_x64, windows_8_1_pro, windows_8_1_pro_x64, windows_8_1_x64, windows_8_enterprise, windows_8_enterprise_x64, windows_8_pro, windows_8_pro_x64, windows_8_x64, windows_vista, windows_vista_business, windows_vista_business_x64, windows_vista_enterprise, windows_vista_enterprise_x64, windows_vista_home_basic, windows_vista_home_basic_x64, windows_vista_home_premium, windows_vista_home_premium_x64, windows_vista_ultimate, windows_vista_ultimate_x64, windows_vista_x64, windows_xp_home, windows_xp_home_x64, windows_xp_professional, windows_xp_professional_x64 |
|---|
| Obsługiwany standard wi-fi: | Wi-Fi 4 |
|---|
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | yes |
|---|
| Obsługuje vpn: | PPTP, L2TP, IPSec |
|---|
| Opis: | TP-Link Wireless Router Fast Ethernet Single-Band (2.4 Ghz) Grey, White |
|---|
| Podstawowy standard wi-fi: | wi_fi_4_802_11n |
|---|
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
|---|
| Port usb: | Nie |
|---|
| Porty: | 4x RJ-45 10/100Mb/s LAN | 1x RJ-45 10/100Mb/s WAN |
|---|
| Porty lan: | 1 x 10/100 Mbps - WAN, 4 x 10/100 Mbps - LAN |
|---|
| Pozostałe parametry: | Wyłącznik transmisji bezprzewodowe |
|---|
| Prąd wyjściowy: | 0,6000 |
|---|
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10,100 |
|---|
| Prędkość transmisji: | do 300Mb/s |
|---|
| Producent / importer: | TP-Link Polska Sp. z o.o., ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice, Polska, certification@tp-link.com |
|---|
| Producent / marka: | TP-LINK |
|---|
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
|---|
| Przewody: | lan_rj_45 |
|---|
| Przeznaczenie: | WiFi, xDSL |
|---|
| Przycisk reset: | Tak |
|---|
| Przycisk wps: | Tak |
|---|
| Przyciski: | Przycisk WPS/Reset |
|---|
| Rodzaj zasilania: | dc |
|---|
| Serwer dhcp: | Tak |
|---|
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
|---|
| Standardy bezprzewodowe: | IEEE 802.11b/g/n |
|---|
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
|---|
| Standardy komunikacyjne: | ieee_802_11b, ieee_802_11g, ieee_802_11n |
|---|
| Standardy sieci bezprzewodowej: | IEEE 802.11n |
|---|
| Standardy wi- fi: | 802_11b, 802_11g, wi_fi_4_802_11n |
|---|
| Szerokość (mm): | 182 |
|---|
| Szerokość produktu: | 182,0000 |
|---|
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128_bit_wep, 64_bit_wep, wpa, wpa2, wpa2_psk, wpa_psk |
|---|
| Szyfrowanie i zabezpieczenia: | WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
|---|
| Technologia okablowania: | 10_100base_t_x |
|---|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
|---|
| Tryby pracy: | Router LAN/Wi-Fi |
|---|
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
|---|
| Typ interfejsu ethernet lan: | fast_ethernet |
|---|
| Typ produktu: | Tabletop router |
|---|
| Typ urządzenia: | router bezprzewodowy |
|---|
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
|---|
| Waga: | 0.18 kg |
|---|
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 300,0000 |
|---|
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300,0000 |
|---|
| Wybrane cechy: | Przycisk RESET Przycisk WPS Wbudowany 4-portowy switch Sieć dla gości - oddzielna i bezpieczna sieć dla gości 2x2 MIMO Płynna transmisja w jakości HD - funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN, Tag VLAN przyczyniają się do optymalnej transmisji IPTV Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej Bridge WDS Statystyki transmisji bezprzewodowej QoS : WMM (Wi-Fi Multimedia), Kontrola przepustowości Routing statyczny / dynamiczny WAN : PPPoE, PPTP, L2TP Kontrola dostępu Zdalne zarządzanie - TR-069 lista klientów DHCP DMZ klonowanie adresu MAC Firewall kontrola rodzicielska Przekierowanie portów IPv4/IPv6 |
|---|
| Wymiary: | 182 x 128 x 35 mm |
|---|
| Wysokość (mm): | 35 |
|---|
| Wysokość produktu: | 35,0000 |
|---|
| Zabezpieczenia: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSKOchrona przed atakami DoSZapora sieciowa SPIfiltrowanie adresów IPfiltrowanie adresów MACSprzętowe powiązanie adresów IP + MAC na poziomie portu |
|---|
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
|---|
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
|---|
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
|---|
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
|---|
| Zapobieganie atakom dos: | Tak |
|---|
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
|---|
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
|---|
| Zasilanie: | 9V/0,6A |
|---|
| Zastosowane zabezpieczenia: | Filtrowanie adresów IP, WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK, Filtrowanie adresów MAC, Zapora sieciowa SPI, Ochrona DoS |
|---|
| Zestaw zawiera: | Zasilacz, Kabel Ethernet RJ45, Instrukcja szybkiej instalacji |
|---|
| Zgodny z mac: | Tak |
|---|
| Złącza lan: | 4x 10/100 Mb/s |
|---|
| Złącza wan: | 1x 10/100 Mb/s |
|---|