| Antena: | Wewnętrzna |
|---|
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
|---|
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50,0000 |
|---|
| Diody led: | activity, link, power, system, wan |
|---|
| Diody sygnalizacyjne: | tak |
|---|
| Dodatkowe informacje: | Certyfikaty: CE, FCC, RoHS |
|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 – 90% |
|---|
| Dsl wan: | Nie |
|---|
| Ethernet wan: | Tak |
|---|
| Filtrowanie url: | Tak |
|---|
| Firewall: | Tak |
|---|
| Głębokość (mm): | 131 |
|---|
| Głębokość opakowania: | 288,0000 |
|---|
| Głębokość produktu: | 131,0000 |
|---|
| Gniazdo karty sim: | Nie |
|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy |
|---|
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 4.0000 |
|---|
| Ilość portów lan: | 5x [10/100/1000M (RJ45)] |
|---|
| Ilość portów wan: | 1x SFP (1.25G) |
|---|
| Ilość równoczesnych sesji: | 150000 |
|---|
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
|---|
| Kod produktu: | ER7206 |
|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 85176990 |
|---|
| Kolejna dostawa: | 31.05.2024 |
|---|
| Kolor: | szary |
|---|
| Kolor produktu: | black |
|---|
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
|---|
| Kraj pochodzenia: | CN |
|---|
| Liczba zainstalowanych modułów sfp: | 1 |
|---|
| Liczba złącz rj45 (lan): | 3x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN |
|---|
| Lista kontrolna dostępu (acl): | Tak |
|---|
| Magazyn: | Globalny |
|---|
| Napięcie wejściowe ac: | 100,0000 |
|---|
| Obsługa dmz: | Tak |
|---|
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | nie |
|---|
| Obsługa sieci vlan: | Tak |
|---|
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP |
|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne mac: | yes |
|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | windows_10, windows_2000, windows_7, windows_8, windows_8_1, windows_98se, windows_nt, windows_vista, windows_xp |
|---|
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | yes |
|---|
| Obsługuje vpn: | IPSec VPN, PPTP VPN, L2TP VPN, OpenVPN |
|---|
| Opis: | Omada Safestream Gigabit Multi-Wan Vpn Router |
|---|
| Pamięć flash: | SPI 4 MB + NAND 128 MB |
|---|
| Pamięć operacyjna (ram): | 512 MB |
|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512,0000 |
|---|
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
|---|
| Porty: | 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s Ethernet LAN/WAN | 1x RJ-45 10/100/1000Mb/s Ethernet LAN | 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s Ethernet WAN | 1x SFP WAN |
|---|
| Porty pozostałe: | 1x SFP |
|---|
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10,100,1000 |
|---|
| Producent / importer: | TP-Link Polska Sp. z o.o., ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice, Polska, certification@tp-link.com |
|---|
| Przepustowość vpn ipsec: | 291,6 Mb/s |
|---|
| Przewody: | ac |
|---|
| Przeznaczenie: | xDSL |
|---|
| Przycisk reset: | Tak |
|---|
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
|---|
| Rodzaj interfejsu sieci ethernet: | gigabit_ethernet |
|---|
| Rodzaj zasilania: | ac |
|---|
| Rodzaj zasilania urządzenia: | Zasilacz |
|---|
| Routing oparty na regułach: | Tak |
|---|
| Serwer dhcp: | Tak |
|---|
| Sfp wan: | Tak |
|---|
| Sku: | 1088885181 |
|---|
| Standardy i protokoły: | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1q, 802.1z |
|---|
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.1q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
|---|
| Standardy komunikacyjne: | ieee_802_1q, ieee_802_3, ieee_802_3ab, ieee_802_3u |
|---|
| Szerokość (mm): | 226 |
|---|
| Szerokość opakowania: | 226,0000 |
|---|
| Szerokość produktu: | 226,0000 |
|---|
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128_bit_aes, 192_bit_aes, 256_bit_aes, 3des, des, ipsec, md5, sha_1, snmp, snmpv2, snmpv3 |
|---|
| Technologia okablowania: | 10_100_1000base_t_x |
|---|
| Technologie: | RJ-45 |
|---|
| Trasa statyczna: | Tak |
|---|
| Tryby pracy: | Router |
|---|
| Typ obudowy: | Metalowa |
|---|
| Typ pamięci ram: | DRAM |
|---|
| Typ pamięci wewnętrznej: | DRAM |
|---|
| Typ urządzenia: | router przewodowy |
|---|
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
|---|
| Waga wraz z opakowaniem: | 1320,0000 |
|---|
| Wbudowana pamięć: | 512 MB |
|---|
| Wbudowany modem: | Brak |
|---|
| Wielkość pamięci flash: | 132,0000 |
|---|
| Wymiary: | 226 x 131 x 35 mm |
|---|
| Wyposażenie: | Zasilacz, Dokumentacja |
|---|
| Wysokość (mm): | 35 |
|---|
| Wysokość opakowania: | 72,0000 |
|---|
| Wysokość produktu: | 35,0000 |
|---|
| Zabezpieczenie firewall: | SPI |
|---|
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 – 40 °C |
|---|
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 do 70 °C |
|---|
| Zakres temperatur pracy (st. c): | 0 - 40 |
|---|
| Zakres wilgotności pracy (%): | 10 - 90 |
|---|
| Zakres wilgotności względnej: | 10% – 90% |
|---|
| Zapobieganie atakom arp: | Tak |
|---|
| Zarządzanie: | Przez przeglądarkę WWW |
|---|
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
|---|
| Zasilanie: | 100-240V AC, 50/60Hz |
|---|
| Zestaw zawiera: | kabel zasilający | instrukcja szybkiej instalacji |
|---|
| Złącza lan: | 4x 10/100/1000 |
|---|
| Złącza wan: | 1x RJ-45 |
|---|