Router TP-LINK EX220 WiFi6
- Model: EX220
- Typ routera: DSL
- Procesor (chipset): brak danych
- Standard routera: Gigabit Ethernet
- Typ anteny router: Zewnętrzne
- Zysk anteny: 5dBi
- Moc max.: 20 dB
- Prędkość transmisji: 1800 Mb/s
| 3g: | Nie |
|---|---|
| 4g: | Nie |
| 5g: | Nie |
| Adapter zewnętrznego zasilania: | Tak |
| Antena: | Zewnętrzna |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE |
| Certyfikaty: | FCC |
| Certyfikaty zgodności: | ce |
| Częstotliwość wi-fi: | dual_band_2_4_ghz_5_ghz |
| Diody sygnalizacyjne: | tak |
| Dołączona antena: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dostęp do harmonogramu: | Tak |
| Dsl wan: | Nie |
| Dynamiczny dns (ddns): | Tak |
| Ethernet wan: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Głębokość (mm): | 135 |
| Głębokość produktu: | 135,0000 |
| Gniazdko wyjścia dc: | Tak |
| Gniazdo karty sim: | Nie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość anten: | 4.0000 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 4.0000 |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kolor produktu: | black |
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
| Konstrukcja anteny: | External |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 |
| Lista kontrolna dostępu (acl): | Tak |
| Mimo: | Tak |
| Moc nadawania: | CE |
| Napięcie: | 12,0000 |
| Obsługa dmz: | Tak |
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 |
| Obsługiwane przeglądarki: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne mac: | yes |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | yes |
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | yes |
| Obsługuje vpn: | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: | Tak |
| Podstawowy standard wi-fi: | wi_fi_6_802_11ax |
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5,0000 |
| Prąd wejściowy: | 1,0000 |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10,100,1000 |
| Przekazywanie vpn: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przepustowość: | 574 Mb/s (2.4 GHz), 1200 Mb/s (5 GHz) |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | lan_rj_45 |
| Przeznaczenie: | WiFi, xDSL |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk wps: | Tak |
| Radio bezprzewodowe: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | dc |
| Serwer dhcp: | Tak |
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne: | ieee_802_11a, ieee_802_11ac, ieee_802_11ax, ieee_802_11b, ieee_802_11g, ieee_802_11k, ieee_802_11n, ieee_802_11r, ieee_802_11v, ieee_802_3, ieee_802_3ab, ieee_802_3u |
| Standardy wi- fi: | 802_11a, 802_11b, 802_11g, wi_fi_4_802_11n, wi_fi_5_802_11ac, wi_fi_6_802_11ax |
| Szerokość (mm): | 260.2 |
| Szerokość produktu: | 260,2000 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | ssid, wpa, wpa2, wpa3 |
| Technologia inteligent mesh: | Tak |
| Technologia mu-mimo: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10_100_1000base_t_x |
| Tryby pracy: | Router LAN/WiFi |
| Typ interfejsu ethernet lan: | gigabit_ethernet |
| Typ połączenia wan: | rj_45 |
| Typ produktu: | Tabletop router |
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wi-fi multimedia (wmm) / (wme): | Tak |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 1201,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 1800,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574,0000 |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość (mm): | 41.6 |
| Wysokość produktu: | 41,6000 |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zapobieganie atakom dos: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zastosowane zabezpieczenia: | WPA3 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Złącza lan: | 4x RJ-45 |
| Złącza wan: | 1x RJ-45 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.