:Producer product name - EC225-G5 Producer product family - AC1300 MU-MIMO Wi-Fi RouterPraca:Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN - 10/100/1000Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN - 400+867Pozostałe właściwości:Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) - 3Bezprzewodowe sieci LAN:Wi-Fi band - 802.11acOpis ogólny:Mesh Support - NoMU-MiMO - YesMobile Broadband - No mobile broadbandAntena:Typ anteny - External
Router TP-LINK EC225-G5
40,28 €
Wysyłka z magazynu: B3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Tue, Apr 7
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- na wyczerpaniu
- Producent:
- Tp-Link
- Kod produktu:
- EC225-G5 / 4897098684535
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 3g: | Nie |
|---|---|
| 4g: | Nie |
| Certyfikaty: | CE |
| Certyfikaty zgodności: | ce, rohs |
| Częstotliwość wi-fi: | dual_band_2_4_ghz_5_ghz |
| Diody sygnalizacyjne: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Dostęp do harmonogramu: | Tak |
| Dsl wan: | Nie |
| Dynamiczny dns (ddns): | Tak |
| Ethernet wan: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Głębokość (mm): | 144 |
| Głębokość produktu: | 144,0000 |
| Gniazdo karty sim: | Nie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Ilość anten: | 4.0000 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 3.0000 |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji: | Tak |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kolor produktu: | black |
| Konstrukcja anteny: | External |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (acl): | Tak |
| Magazyn: | Globalny |
| Napięcie operacyjne: | 12,0000 |
| Obsługa jakość serwisu (qos): | Tak |
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne mac: | yes |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | windows_10, windows_2000, windows_7, windows_8, windows_8_1, windows_98se, windows_nt, windows_vista, windows_xp |
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | yes |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: | Tak |
| Podstawowy standard wi-fi: | wi_fi_5_802_11ac |
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
| Port usb: | Nie |
| Porty pozostałe: | nie |
| Pozostałe parametry: | Usługa Cloud |
| Prąd wyjściowy: | 1,0000 |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Przekazywanie vpn: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przepustowość: | 867 Mbps - 5 GHz, 400 Mbps - 2.4 GHz |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | lan_rj_45 |
| Przeznaczenie: | 5G |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk wps: | Tak |
| Rodzaj kierunku anteny: | omni_directional |
| Rodzaj opakowania: | Box |
| Rodzaj zasilania: | dc |
| Serwer dhcp: | Tak |
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne: | ieee_802_11k, ieee_802_11v |
| Standardy wi- fi: | 802_11a, 802_11b, 802_11g, wi_fi_4_802_11n, wi_fi_5_802_11ac |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Szerokość (mm): | 230 |
| Szerokość produktu: | 230,0000 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | wpa, wpa2, wpa3 |
| Technologia inteligent mesh: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10_100_1000base_t_x |
| Tryby pracy: | Router |
| Typ interfejsu ethernet lan: | gigabit_ethernet |
| Typ produktu: | Tabletop router |
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wi-fi multimedia (wmm) / (wme): | Tak |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 1267,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 400,0000 |
| Wyposażenie: | Zasilacz, Zestaw montażowy, Przewód RJ-45, Instrukcja instalacji |
| Wysokość (mm): | 35 |
| Wysokość produktu: | 35,0000 |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Zabezpieczenie ddos: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | DoS, SPI Firewall, IP Address Filter, IP and MAC Address Binding |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zastosowane zabezpieczenia: | WPA3 |
| Zgodny z mac: | Tak |
| Złącza lan: | 3x 10/100/1000 |
| Złącza wan: | 1x RJ-45 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.