Wkrocz w nową erę połączeń Wi-Fi Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w domu. Dwa szybkie pasma Wi-Fi 6 Przesył filmu w jakości HD może trwać zaledwie 10 sekund. Modulacja 1024-QAM standardu Wi-Fi 6 poprawia wydajność kodowania aż o 25%, natomiast dłuższy symbol zwiększa prędkość przesyłania danych nawet o 11%. Efekt jest imponujący: korzystając z większej liczby urządzeń, masz jednocześnie do dyspozycji większą przepustowość. Podłącz więcej. Ciesz się szybkością. Granie w gry, przesyłanie strumieniowe wideo i transmitowanie na żywo w tym samym czasie to już nie problem. Technologia OFDMA dzieli pojedyncze widmo na wiele jednostek i zapewnia różnym urządzeniom możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji — podnosząc wydajność sieci i redukując opóźnienia. Zasięg sieci Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i stabilne połączenia dla wszystkich użytkowników. TP-Link OneMesh™ - Elastyczność tworzenia sieci domowej Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX23 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu. WPA3 — wyższy poziom bezpieczeństwa cybernetycznego Wraz z najnowszym protokołem WPA3 Twoja sieć domowa zyskuje lepszą ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi oraz wzmocniona ochrona przed atakami „brute force". Zgodność z wymaganiami ISP TP-Link, dbając o wszystkich użytkowników, wyposaża urządzenia w obsługę bardzo wielu typów połączeń. Archer AX23 wykazuje zgodność z większością metod uwierzytelniania, które stosują usługodawcy, w tym L2TP oraz PPTP. Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy też z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX23 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android. Skuteczna kontrola rodzicielska Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie. Powiadomienia o nowych urządzeniach Jeśli nowe urządzenie nawiąże połączenie z siecią, od razu otrzymasz powiadomienie na swój telefon. Dzięki temu możesz szybko zablokować wszystkie podejrzane urządzenia. To proste i niesamowicie wygodne! Szybkie aktualizacje oprogramowania Męczy Cię ciągłe pobieranie i wgrywanie nowych wersji oprogramowania? Aktualizacje OTA umożliwiają błyskawiczne uaktualnianie oprogramowania - wystarczy jedno kliknięcie w panelu zarządzania. Aby mieć pewność, że sieć jest nieustannie bezpieczna, a wszystkie funkcje aktualne, włącz harmonogram automatycznych aktualizacji.
Router TP-LINK Archer AX23
223,16 zł
Wysyłka z magazynu: N2
Przewidywana wysyłka: Wed, Apr 1 - Mon, Apr 6
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Tp-Link
- Kod produktu:
- Archer AX23 / 4897098687048
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 4g: | Tak |
|---|---|
| 5g: | Tak |
| Antena: | 4 anteny zewnętrzne |
| Certyfikaty: | FCC, CE, RoHS |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5.0 GHz |
| Częstotliwość wi-fi: | dual_band_2_4_ghz_5_ghz |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dynamiczny dns (ddns): | Tak |
| Ethernet wan: | Tak |
| Filtrowanie adresów ip: | Tak |
| Filtrowanie url: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Funkcje: | UPnP, DHCP, DMZ, Serwer wirtualny, PPTP |
| Funkcjonalność nat: | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość (mm): | 135 |
| Głębokość opakowania: | 350,0000 |
| Głębokość produktu: | 135,0000 |
| Gniazdko wyjścia dc: | Tak |
| Gniazdo karty sim: | Nie |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ilość anten: | 4 |
| Ilość anten zewnętrznych: | 4 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 4.0000 |
| Ilość portów lan: | 4x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Ilość portów wan: | 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Klasa produktu: | ROUTER DSL |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kod produktu: | ARCHER AX23 |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 8517.62 |
| Kolejna dostawa: | 20.01.2024 |
| Kolor: | czarny |
| Kolor produktu: | black |
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
| Konstrukcja anteny: | External |
| Kraj pochodzenia: | CN |
| Kreator instalacji internetowej: | Tak |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 2.0000 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 ghz): | 1.0000 |
| Liczba sieci gościnnych (5 ghz): | 1.0000 |
| Liczba złącz rj45 (lan): | 4x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN |
| Linia: | Archer |
| Lista kontrolna dostępu (acl): | Tak |
| Magazyn: | Globalny |
| Maksymalna prędkość transmisji: | 1201 Mb/s |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: | 1800 Mb/s |
| Modulacja: | ofdma |
| Napięcie operacyjne: | 12,0000 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (eccn): | 5A992 |
| Obsługa dmz: | Tak |
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy 1: | Protokoły: IPv4, IPv6, OneMesh?: Obsługa OneMesh?, Kontrola rodzicielska: Filtrowanie adresów URL, Czasowe ograniczenia dostępu, Typy sieci WAN: Dynamiczne przydzielanie adresów IP, Statyczne przydzielanie adresów IP, PPPoE, PPTP, L2TP, Quality of Service: Priorytety QoS dla urządzeń, Usługa Cloud: Automatyczne aktualizacje firmware'u, Aktualizacje OTA firmware'u, TP-Link ID, DDNS, Przekierowywanie NAT: Port Forwarding, Port Triggering, DMZ, UPnP, IPTV: IGMP Proxy, IGMP Snooping, Bridge, VLAN tagowany, DHCP: Rezerwacja adresów, Lista klientów DHCP, Serwer, DDNS: TP-Link, NO-IP, DynDNS |
| Obsługiwane systemy operacyjne mac: | yes |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | windows_10, windows_10_education, windows_10_education_x64, windows_10_enterprise, windows_10_enterprise_x64, windows_10_home, windows_10_home_x64, windows_10_iot_core, windows_10_iot_enterprise, windows_10_pro, windows_10_pro_x64, windows_2000, windows_2000_professional, windows_7, windows_7_enterprise, windows_7_enterprise_x64, windows_7_home_basic, windows_7_home_basic_x64, windows_7_home_premium, windows_7_home_premium_x64, windows_7_professional, windows_7_professional_x64, windows_7_starter, windows_7_starter_x64, windows_7_ultimate, windows_7_ultimate_x64, windows_7_x64, windows_8, windows_8_1, windows_8_1_enterprise, windows_8_1_enterprise_x64, windows_8_1_pro, windows_8_1_pro_x64, windows_8_1_x64, windows_8_enterprise, windows_8_enterprise_x64, windows_8_pro, windows_8_pro_x64, windows_8_x64, windows_98se, windows_vista, windows_vista_business, windows_vista_business_x64, windows_vista_enterprise, windows_vista_enterprise_x64, windows_vista_home_basic, windows_vista_home_basic_x64, windows_vista_home_premium, windows_vista_home_premium_x64, windows_vista_ultimate, windows_vista_ultimate_x64, windows_vista_x64, windows_xp, windows_xp_home, windows_xp_home_x64, windows_xp_professional, windows_xp_professional_x64 |
| Obsługiwany standard wi-fi: | Wi-Fi 6 |
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | yes |
| Odkręcane anteny: | Nie |
| Opis: | TP-Link Wireless Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2.4 Ghz / 5 Ghz) Black, EU |
| Pełny dupleks: | Tak |
| Planowana dostawa: | 31.03.2023 |
| Podpora kontroli przepływu: | Tak |
| Podstawowy standard wi-fi: | wi_fi_6_802_11ax |
| Port lan ilość / typ: | 4 X RJ-45 |
| Port usb: | Nie |
| Port wan ilość / typ: | 1 X RJ-45 |
| Porty: | 4x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN | 1x RJ-45 10/100/1000Mb/s WAN |
| Pozostałe parametry: | Funkcja Guest Network |
| Prąd wyjściowy: | 1,0000 |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10,100,1000 |
| Prędkość transmisji: | 5 GHz: do 1201Mb/s | 2,4 GHz: do 574Mb/s |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Producent / importer: | TP-Link Polska Sp. z o.o., ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice, Polska, certification@tp-link.com |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przepustowość: | 574 + 1201 MBPS |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | lan_rj_45 |
| Przeznaczenie: | Sieci bezprzewodowe, xDSL |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk wps: | Tak |
| Przyciski: | Przycisk WPS | Przycisk Reset | Wyłącznik zasilania | Wyłącznik diod |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny: | SMA |
| Rodzaj zasilania: | dc |
| Rodzaj zasilania urządzenia: | Zasilacz |
| Serwer dhcp: | Tak |
| Serwer vpn: | OpenVPN, PPTP |
| Sposób zasilania: | ZASILACZ |
| Standard sieci lan: | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s |
| Standardy bezprzewodowe: | 5 GHz: IEEE 802.11ax/ac/n/a | 2,4 GHz: IEEE 802.11ax/n/g/b |
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne: | ieee_802_11a, ieee_802_11ac, ieee_802_11ax, ieee_802_11b, ieee_802_11g, ieee_802_11n |
| Standardy sieci bezprzewodowej: | IEEE 802.11ax |
| Standardy wi- fi: | 802_11a, 802_11b, 802_11g, wi_fi_4_802_11n, wi_fi_5_802_11ac, wi_fi_6_802_11ax |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Szerokość (mm): | 260.2 |
| Szerokość opakowania: | 500,0000 |
| Szerokość produktu: | 260,2000 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128_bit_wep, 64_bit_wep, wmm, wpa, wpa2, wpa2_psk, wpa_psk |
| Szyfrowanie i zabezpieczenia: | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Taktowanie procesora: | 1500,0000 |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (nat): | Tak |
| Trasa statyczna: | Tak |
| Tryby pracy: | Router LAN/Wi-Fi |
| Typ anten: | Zewnętrzne |
| Typ interfejsu ethernet lan: | gigabit_ethernet |
| Typ obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Typ połączenia wan: | rj_45 |
| Typ produktu: | Tabletop router |
| Typ urządzenia: | router bezprzewodowy |
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 730,0000 |
| Wbudowany modem: | Brak |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 1201,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 1800,0000 |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574,0000 |
| Wymiary: | 260,2 x 135,0 x 38,6 mm |
| Wymiary (wys. x szer. dług.): | 38,6 x 260,2 × 135,0 mm |
| Wyposażenie: | Zasilacz, Kabel Ethernet RJ-45, Instrukcja szybkiej instalacji |
| Wysokość (mm): | 38.6 |
| Wysokość opakowania: | 395,0000 |
| Wysokość produktu: | 41,6000 |
| Zabezpieczenia wifi: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zarządzanie: | Przez przeglądarkę WWW |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zasilanie: | 12V/1A |
| Zastosowane zabezpieczenia: | WPA, WPA2, WPA2 Enterprise, WPA Enterprise, WPA3 |
| Zastosowanie: | Wewnątrz |
| Zestaw zawiera: | Zasilacz, Kabel Ethernet RJ45, Instrukcja szybkiej instalacji |
| Złącza lan: | 4x RJ-45 |
| Złącza wan: | 1x RJ-45 |
| Zysk anteny: | Poniżej 10dBi |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.