| 3g: | Nie |
|---|
| 4g: | Nie |
|---|
| Antena: | Zewnętrzna |
|---|
| Certyfikaty: | CE |
|---|
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5.0 GHz |
|---|
| Częstotliwość wi-fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
|---|
| Czułość odbiornika: | 2.4 GHz : 11g 6M : -96 dBm 11g 54M : -80 dBm 11n HT20 MCS0 : -97 dBm 11n HT20 MCS7 : -78 dBm 11n HT40 MCS0 : -94 dBm 11n HT40 MCS7 : -75 dBm 5 GHz : 11a 6M : -95 dBm 11a 54M : -79 dBm 11ac VHT20 MCS0 : -96 dBm 11ac VHT20 MCS8 : -66 dBm 11ac VHT40 MCS0 : -94 dBm 11ac VHT40 MCS9 : -63 dBm 11ac VHT80 MCS0 : -91 dBm 11ac VHT80 MCS9 : -60 dBm 11ax HE20 MCS0 : -95 dBm 11ax HE20 MCS11 : -66 dBm 11ax HE40 MCS0 : -92 dBm 11ax HE40 MCS11 : -65 dBm 11ax HE80 MCS0 : -89 dBm 11ax HE80 MCS11 : -62 dBm |
|---|
| Ddns: | No-IP DynDNS TP-LINK |
|---|
| Diody sygnalizacyjne: | tak |
|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
|---|
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
|---|
| Dsl wan: | Nie |
|---|
| Dynamiczny dns (ddns): | Tak |
|---|
| Ethernet wan: | Tak |
|---|
| Filtrowanie url: | Tak |
|---|
| Firewall: | Tak |
|---|
| Funkcje: | DHCP |
|---|
| Głębokość (mm): | 117 |
|---|
| Głębokość produktu: | 117 mm |
|---|
| Gniazdo karty sim: | Nie |
|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
|---|
| Ilość anten: | 4 |
|---|
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 3 |
|---|
| Ilość portów ethernet wan: | 1 |
|---|
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
|---|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, TP-LINK Tether |
|---|
| Klient dhcp: | Tak |
|---|
| Kod produktu: | ARCHER AX12 |
|---|
| Kolejna dostawa: | 05.07.2024 |
|---|
| Kolor: | czarny |
|---|
| Kolor produktu: | Czarny |
|---|
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
|---|
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
|---|
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
|---|
| Kontrolki led: | Power, 2.4 GHz WLAN, 5 GHz WLAN, INTERNET, LAN |
|---|
| Kraj pochodzenia: | CN |
|---|
| Liczba złącz rj45 (lan): | 3x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN |
|---|
| Linia: | Archer |
|---|
| Lista kontrolna dostępu (acl): | Tak |
|---|
| Magazyn: | Globalny |
|---|
| Maksymalna prędkość transmisji: | 1201 Mb/s |
|---|
| Moc nadajnika: | < 20 dBm @ 2.4 GHz< 23 dBm @ 5 GHz |
|---|
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
|---|
| Obsługa dmz: | Tak |
|---|
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
|---|
| Opis: | TP-Link Archer Ax1500 Wi-Fi 6 Router |
|---|
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
|---|
| Porty: | 3x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN | 1x RJ-45 10/100/1000Mb/s WAN |
|---|
| Porty lan: | 1 x 10/100/1000 Mbps - Uplink3 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
|---|
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
|---|
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 1201 Mb/s |
|---|
| Producent / importer: | TP-Link Polska Sp. z o.o., ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice, Polska, certification@tp-link.com |
|---|
| Producent / marka: | TP-LINK |
|---|
| Przekierowanie portów: | Tak |
|---|
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
|---|
| Przewody: | LAN (RJ-45), Prąd przemienny |
|---|
| Przeznaczenie: | Sieci bezprzewodowe, xDSL |
|---|
| Przycisk reset: | Tak |
|---|
| Przycisk wps: | Tak |
|---|
| Przyciski: | Przycisk WPS/Reset |
|---|
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
|---|
| Serwer dhcp: | Tak |
|---|
| Serwer vpn: | OpenVPN, PPTP |
|---|
| Standardy: | IEEE 802.11n/b/g @ 2.4 GHzIEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
|---|
| Standardy i protokoły: | WPA/WPA2-Enterprise | WPA2-PSK | WPA2-PSK/WPA-PSK | WPA2-Enterprise | WPA3-Personal |WPA3-Personal/WPA2-PSK |
|---|
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
|---|
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, 802.11a |
|---|
| Szerokość (mm): | 215 |
|---|
| Szerokość produktu: | 215 mm |
|---|
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK, WPA, WPA2-Enterprise, WPA3 |
|---|
| Technologia inteligent mesh: | Nie |
|---|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
|---|
| Tryby pracy: | Router LAN/Wi-Fi |
|---|
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna |
|---|
| Typ interfejsu ethernet lan: | Gigabit Ethernet |
|---|
| Typ produktu: | Router biurkowy |
|---|
| Typ urządzenia: | router bezprzewodowy |
|---|
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
|---|
| Waga: | 0.28 kg |
|---|
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
|---|
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 300 Mbit/s |
|---|
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 1201 Mbit/s |
|---|
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 1201 Mbit/s |
|---|
| Wybrane cechy: | Firewall Filtracja dostępu do Internetu Routing statyczny / dynamiczny Wbudowany 3-portowy switch Funkcja WPS umożliwia łatwe nawiązanie szyfrowanego połączenia QoS WMM (Wi-Fi Multimedia) Kontrola przepustowości Kontrola dostępu Zdalne zarządzanie DMZ kontrola rodzicielska Sieć dla gości - oddzielna i bezpieczna sieć dla gości |
|---|
| Wymiary: | 215 x 117 x 32 mm |
|---|
| Wyposażenie: | Zasilacz, Dokumentacja |
|---|
| Wysokość (mm): | 32 |
|---|
| Wysokość produktu: | 32 mm |
|---|
| Wyzwalanie portów: | Tak |
|---|
| Zabezpieczenia: | WPA2-PSK WPA2-PSK/WPA-PSK WPA3-Personal WPA3-Personal/WPA2-PSK WPA2-Enterprise WPA/WPA2-Enterprise |
|---|
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
|---|
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
|---|
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
|---|
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
|---|
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
|---|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
|---|
| Zastosowane zabezpieczenia: | WPA, WPA2-PSK, WPA2 Enterprise, WPA3 |
|---|
| Zestaw zawiera: | Zasilacz, Kabel Ethernet RJ45, Instrukcja szybkiej instalacji |
|---|
| Złącza lan: | 3x RJ-45 |
|---|
| Złącza wan: | 1x RJ-45 |
|---|