Router Tenda N300 Wi-Fi 4G LTE 4G05
172,38 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Tue, Apr 7
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Specyfikacja
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
|---|---|
| Antena: | Zewnętrzna |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE, RoHS |
| Certyfikaty: | CE |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Częstotliwość wi-fi: | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Diody led: | LAN, LTE, WLAN |
| Diody sygnalizacyjne: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dostęp do harmonogramu: | Tak |
| Dsl wan: | Nie |
| Ethernet wan: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Głębokość (mm): | 127.4 |
| Głębokość produktu: | 127,4 mm |
| Gniazdko wyjścia dc: | Tak |
| Gniazdo karty sim: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość anten: | 4 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 2 |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Konstrukcja anteny: | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Moc nadawania: | 20 dBmW |
| Napięcie operacyjne: | 5 - 9 V |
| Napięcie wejściowe ac: | 100 - 240 V |
| Obsługa jakość serwisu (qos): | Tak |
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6 |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
| Port usb: | Nie |
| Pozostałe parametry: | Obsługa kart SIM, Moduł 4G |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Przepustowość: | 300 Mb/s |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Przeznaczenie: | 4G, xDSL |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk wps: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Serwer dhcp: | Tak |
| Serwer vpn: | PPTP Server |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy i protokoły sieciowe: | DHCP, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość (mm): | 90.5 |
| Szerokość produktu: | 90,5 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA |
| Technologie: | RJ-45 |
| Tryby pracy: | Router |
| Typ interfejsu ethernet lan: | Fast Ethernet |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ połączenia wan: | RJ-45 |
| Typ produktu: | Przenośny router |
| Waga (g): | 134 |
| Waga produktu: | 134 g |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 300 Mbit/s |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Wysokość (mm): | 26 |
| Wysokość produktu: | 26 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -5 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur pracy (st. c): | -5-45 |
| Zakres wilgotności pracy (%): | 5 - 90 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zastosowane zabezpieczenia: | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK, VPN |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Złącza lan: | 1x 10/100 Mb/s |
| Złącza wan: | tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.