Router sygnału Wi-Fi Linksys MX5503-KE
Specyfikacja
| Aktualizowanie oprogramowania przez: | Sieć |
|---|---|
| Częstotliwość adaptera ac: | 50 - 60 Hz |
| Częstotliwość wi-fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Diody led: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 80% |
| Ethernet wan: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 103 mm |
| Głębokość produktu: | 86 mm |
| Gniazdko wyjścia dc: | Tak |
| Ilość anten: | 5 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 85171800 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba dołączonych produktów: | 3 szt. |
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 3 szt. |
| Maksymalny zasięg: | 752 m² |
| Mimo: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 12 V |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: | iOS, Android |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 2 A |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Szerokość produktu: | 86 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128-bit AES, WPA3, WPA2 |
| Taktowanie procesora: | 1 GHz |
| Technologia inteligent mesh: | Tak |
| Typ anteny: | Wewnętrzne |
| Typ produktu: | System siatki |
| Waga produktu: | 680 g |
| Wielkość pamięci flash: | 256 MB |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 4800 Mbit/s |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (max): | 5400 Mbit/s |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 600 Mbit/s |
| Wysokość opakowania: | 245 mm |
| Wysokość produktu: | 185,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.