Router MIKROTIK RB4011IGS+5HACQ2HND-IN
Specyfikacja
| Antena: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE, FCC, IC, RoHS, EAC |
| Głębokość (mm): | 120 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość anten: | 4 |
| Konfiguracja i zarządzanie: | tak |
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
| Porty pozostałe: | 1 x konsola (RJ-45), 1 x MiniPCI, 1x SFP+ |
| Pozostałe parametry: | Maksymalny pobór mocy: 44 W |
| Przepustowość: | 300 Mbps - 2.4 GHz, 1733 Mbps - 5 GHz |
| Przeznaczenie: | Sieci bezprzewodowe, xDSL |
| Standardy i protokoły sieciowe: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szerokość (mm): | 228 |
| Tryby pracy: | Router - LAN/WiFi |
| Wbudowana pamięć: | 512 MB Flash, 1 GB RAM |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Wysokość (mm): | 30 |
| Zakres temperatur pracy (st. c): | -40 - 45 |
| Złącza lan: | 10x 10/100/1000BaseT (RJ45) |
| Złącza wan: | nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.