CUDY LT400E to wygodne rozwiązanie, gdy chcesz mieć dostęp do internetu z sieci LTE i jednocześnie stabilnie rozprowadzić go po domu lub małym biurze przez Wi-Fi oraz po kablu. Działa w trybie Plug-and-play, dzięki czemu uruchomienie urządzenia jest szczególnie proste. Do dyspozycji masz funkcje zwiększające bezpieczeństwo i kontrolę dostępu - firewall, kontrolę rodzicielską, filtrowanie domen oraz osobną sieć gościnną dla odwiedzających. Mechanizm QoS pozwala lepiej zarządzać ruchem, aby ważniejsze urządzenia lub usługi działały płynniej w godzinach większego obciążenia. Dodatkowo urządzenie wspiera VPN, oferuje zdalne zarządzanie, DDNS oraz przydatne harmonogramy (np. pracy Wi-Fi lub restartu).
Router CUDY LT400E_EU
214,28 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 28 - Fri, May 1
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Cudy
- Kod produktu:
- LT400E_EU / 6971690793166
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość wi-fi: | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | Tak |
| Diody led: | Tak |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Ethernet wan: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 148,8 mm |
| Gniazdo karty sim: | Tak |
| Gniazdo sim: | 1 x nano SIM |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 3 |
| Ilość portów ethernet wan: | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Kategoria 4g lte: | 4 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Konstrukcja anteny: | Wewnętrzne |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Kontrolki led: | System / Internet / Wi-Fi / LAN / Signal Strength |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Obsługa jakość serwisu (qos): | Tak |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Połączenie usb 3g/4g: | Nie |
| Port usb: | Nie |
| Porty lan: | 1 x 10/100 Mbps - LAN / WAN3 x 10/100 Mbps - LAN |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10,100 Mbit/s |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi : 300 Mb/s @ 2.4 GHz LTE FDD : 150 Mb/s / 50 Mb/s, LTE TDD : 130 Mb/s / 30 Mb/s |
| Producent / marka: | CUDY |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk włączania/wyłączania: | Tak |
| Przycisk wps: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Sms: | Tak |
| Standardy: | WiFi IEEE 802.11 b/g/n, LTE Cat. 4 |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11 b/g/n |
| Szerokość produktu: | 190 mm |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Typ anteny: | 2 x Antena dookólna Wi-Fi, Zintegrowana 2 x Antena dookólna 4G LTE, Zintegrowana |
| Typ interfejsu ethernet lan: | Ethernet |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ połączenia wan: | RJ-45 |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Typ sieci: | 4G : FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 4G : TDD-LTE B38/B40/B41 3G : WCDMA: B1/5/8 |
| Usługa dual sim: | Nie |
| Waga: | 0.300 kg |
| Waga produktu: | 300 g |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wybrane cechy: | Przycisk WPS Funkcja WPS umożliwia łatwe nawiązanie szyfrowanego połączenia Przycisk RESET Technologia MIMO - zwiększa przepustowość (transmisja wieloantenowa) Beamforming (TxBF) - technologia pozwalająca ukształtować wiązkę fal radiowych w celu polepszenia jakości połączenia z urządzeniami klienckimi znajdującymi się dalej od źródła sygnału Sieci VPN: Open VPN, PPTP, L2TP, WireGuard DNS - Cloudflare, Quad9, Google Powiadamianie SMS Sieć dla gości - oddzielna i bezpieczna sieć dla gości Harmonogram sieci bezprzewodowej Obsługa DHCP client/server Zapora sieciowa NAT, Przekierowanie portów, Port Triggering, UPnP, DMZ Kontrola dostępu Zdalne zarządzanie Zgodność z IPv6 Blokowanie pasm 4G |
| Wymiary: | 190 x 150 x 50 mm |
| Wysokość produktu: | 50 mm |
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zakres częstotliwości: | Wi-Fi : 2.4 GHz |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.