Router Brovi 5G CPE 5 (H155-381) WYPRZEDAŻ
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 96,6 mm |
|---|---|
| Gniazdo karty sim: | Tak |
| Ilość portów rj-45: | 2 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 ghz): | 574 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 ghz): | 2400 Mbit/s |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4/5 GHz |
| Rodzaj interfejsu sieci ethernet: | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rodzaj urządzenia: | Router |
| Sieć danych: | 4G, 5G, 3G, LTE |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Szerokość produktu: | 96,6 mm |
| Typ anteny: | Wewnętrzne |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Waga produktu: | 510 g |
| Wysokość produktu: | 181 mm |
| Zabezpieczenie transmisji bezprzewodowej: | WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.