Cudy AP3000D to punkt dostępowy Wi-Fi 6 (do 2402 Mbps w 5 GHz + 574 Mbps w 2.4 GHz) z 4 strumieniami oraz OFDMA/MU-MIMO. Ma 1x port Gigabit z PoE In (802.3af/at lub Passive PoE) i zasilanie 12V DC. Obsługuje Cudy Mesh, Captive Portal oraz do 8 SSID - wygodnie rozdzielisz sieć w domu lub firmie.
ROUTER AP3000D Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mb/s + 2402 Mb/s CUDY
238,04 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Wed, Apr 8
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Cudy
- Kod produktu:
- AP3000D / 6971690793937
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, Aplikacja mobilna |
| Porty lan: | 1 x 10/100/1000 Mbps - PoE IN Port Uplink |
| Prędkość transmisji: | 574 Mb/s + 2402 Mb/s |
| Producent / marka: | CUDY |
| Standardy: | Wi-Fi 6 |
| Temperatura pracy: | 0 ~ 40 °C |
| Tryby pracy: | Router, Access Point, Range Extender, AP Client |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna - Zintegrowana |
| Waga: | 0.31 kg |
| Wybrane cechy: | Cudy Mesh - dostępny po aktualizacji firmware MU-MIMO - funkcja transmisji wieloantenowej, pozwalająca na zwiększenie przepustowości i niezawodności połączenia z klientem sieci Przycisk RESET Przycisk WPS DHCP Możliwość montażu na ścianie IGMP Snooping |
| Wymiary: | 183.3 x 109 x 38 mm |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Zasilanie: | 12 V / 1 A (zasilacz w komplecie) PoE (802.3af/at) |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.