Rondelek z pokrywką Zwilling TrueFlow - 1.5 ltr
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- ZWILLING
- Kod produktu:
- 66925-160-0 / 4009839538278
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Kolor produktu: | Srebrny, Szary |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Materiały: | Stal nierdzewna, Stal 18/10 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku): | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych: | Halogen, Elektryczne, Gaz, Ceramika, Indukcja |
| Pojemność: | 1500 ml |
| Średnica: | 16 cm |
| Szerokość produktu: | 173 mm |
| Waga produktu: | 1,06 kg |
| Wysokość produktu: | 112 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.