ROMMELSBACHER MŁYNEK DO KAWY Z WAGĄ EKM 500
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- ROMMELSBACHER
- Kod produktu:
- EKM 500 / 4001797864109
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 225 mm |
|---|---|
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna, Czarny |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Materiały: | Stal nierdzewna |
| Napięcie wejściowe ac: | 230 V |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy: | 400 g |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia: | Tak |
| Szerokość produktu: | 138 mm |
| Typ produktu: | Młynek |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wbudowany dozownik: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wysokość produktu: | 345 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.