RODE NT-SF1 - Mikrofon Ambisoniczny Surround 360°
7492,95 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Thu, Apr 30 - Mon, May 4
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- RODE
- Kod produktu:
- RODE NT-SF1 / 0698813005314
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość mikrofonu: | 20 - 20000 Hz |
|---|---|
| Czułość mikrofonu: | -30,4 dB |
| Głębokość produktu: | 45,7 mm |
| Impedancja wyjścia: | 63 Ω |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Mosiądz |
| Model: | Mikrofon studyjny |
| Napięcie: | 48 V |
| Przednia szybka w zestawie: | Tak |
| Przewody: | XLR |
| Równoważny poziom hałasu: | 17 dB |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Stojak mikrofonu: | Tak |
| Szerokość produktu: | 45,7 mm |
| Typ cewki: | Pojemnościowa |
| Typ kierunku mikrofonu: | Kardioid |
| Waga mikrofonu: | 286 g |
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu: | 77 dB |
| Wymagane baterie: | Nie |
| Wysokość produktu: | 192,3 mm |
| Źródło zasilania: | DC |
| Zużycie energii: | 6,2 mA |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.