MONITOR SAMSUNG LED 27" LS27C312EAUXEN
Produkt jest niedostępny
Dostępność:
spodziewana dostawa
Producent:
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
Kod produktu:
LS27C312EAUXEN / 8806094769302
Specyfikacja
Adapter zewnętrznego zasilania:Tak
Amd freesync:Tak
Certyfikaty i normy:Energy Star, EPEAT, TUV, MPR-II
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Czas reakcji:5 ms
Częstotliwość odświeżania matrycy (hz):75
D-sub (vga):1
Displayport:nie
Długość kabla zasilającego:1,5 m
Długość przekątnej ekranu (cm):68 cm
Dvi:nie
Ekran dotykowy:Nie
European product registry for energy labelling (eprel) code:1402844
Głębokość (bez podstawy):41,4 mm
Głębokość (cm):23.2 z podstawą
Głębokość opakowania:430 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą):217,4 mm
Gwarancja:2 lata
Hdcp:Tak
Hdmi:HDMI
Ilość portów hdmi:1
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Jasność (cd/m2):250
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m²
Kąt widzenia (pionowy):178°
Kąt widzenia (stopnie):178
Kąt widzenia w poziomie:178°
Klasa efektywności energetycznej:E
Klasa efektywności energetycznej (hdr):Niedostępny
Klasa efektywności energetycznej (sdr):E
Kod europejskiego rejestru produktów na potrzeby etykietowania energetycznego (eprel):1402844
Kod produktu:LS27C312EAUXEN
Kolor:Czarny
Kolor produktu:Czarny
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Konstrukcja:Wąskie ramki
Konstrukcja bezramkowa:Tak
Kontrast:1000:1
Kraj pochodzenia:CN
Kształt ekranu:Płaski
Liczba portów vga (d-sub):1
Linia:Essential
Maksymalna częstotliwość odświeżania:75 Hz
Moc głośników (w):nie
Możliwość montażu na ścianie:Tak
Napięcie wejściowe ac:100 - 240 V
Natywna proporcja obrazu:16:9
Nvidia g-sync:Nie
Obsługiwane systemy operacyjne windows:Windows 10
Opcja regulacji wysokości:Nie
Opis:Samsung MONITOR 27" S27C312EAU 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
Paleta barw:72%
Pobór mocy:18 W
Pobór mocy (max):25 W
Pobór mocy (w):18
Pobór mocy w trybie czuwania:0,3 W
Podstawa dołączona:Tak
Pozostałe parametry:IPS
Pozostałe parametry ekranu:Odświeżanie 75 Hz
Pozostałe złącza:nie
Pozycjonowanie na rynku:Konsument
Proporcje wymiarów matrycy:16:9
Przekątna ekranu:27"
Przekątna ekranu (cal):27
Przekątna monitora (cm):68
Przewody:HDMI
Regulacja pochylenia:Tak
Regulacja wysokości:Nie
Response time measurement type:GTG (Gray to Gray)
Roczne zużycie energii:26 kWh
Rodzaj:Monitor LED
Rodzaj konfiguracji:Menu w wielu językach
Rodzaj matrycy:IPS
Rodzaj opakowania:Pudełko
Rozdzielczość:1920 x 1080 px
Rozmiar obrazu:Y
Rozmiar obrazu (w pionie):33,6 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie):59,8 cm
Rozmiar plamki (mm):0.23
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Standard gamy kolorów:NTSC
Standard vesa:Tak
Stojak dołączony:Tak
Szerokość (bez podstawy):612,1 mm
Szerokość (cm):61.21
Szerokość opakowania:678 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą):612,1 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Technologia wyświetlacza:LED
Tryb gry:Tak
Tryb samsung eye saver:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Tuner:nie
Typ hd:Full HD
Typ matrycy:IPS
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Usb:nie
Waga (bez podstawy):3,4 kg
Waga (kg):3.4 z podstawą
Waga (z podstawą):3,8 kg
Waga wraz z opakowaniem:5,6 kg
Wbudowana kamera internetowa:nie
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Wbudowane głośniki:Nie
Wbudowany usb hub:Nie
Wersja hdcp:1.2
Wersja hdmi:1.4
Widoczny obszar ekranu (cm2):597.8 x 336.3
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Wyjście na słuchawki:Nie
Wyposażenie:Zasilacz, Dokumentacja
Wysokość (bez podstawy):363,5 mm
Wysokość (cm):46.39 z podstawą
Wysokość opakowania:155 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą):463,3 mm
Zakres kąta nachylenia:-2 - 20°
Zakres temperatur (eksploatacja):10 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej:10 - 80%
Zasilanie:Sieciowe
Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin:18 kWh
Zużycie energii w trybie sdr (kwh/1000h):18
Samsung MONITOR 27" S27C312EAU 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black