MAKITA PIŁA TARCZOWA 190x30x60z MAKFORCE DREWNO
Specyfikacja
| Ilość sztuk: | 1 |
|---|---|
| Kąt haka: | 15° |
| Kompatybilność z marką: | Makita |
| Liczba zębów: | 60 |
| Odpowiednie do materiałów: | Drewno |
| Prędkość obrotowa (max): | 8040 RPM |
| Rozmiar dyszy: | 3 cm |
| Średnica tarczy: | 19 cm |
| Szerokość koszenia: | 2,2 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.