Makita 191X80-2 walizka na narzędzia Zielony Plastik
480,07 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 395 mm |
|---|---|
| Ilość przegród/komór: | 13 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ilość uchwytów: | 1 |
| Kolor produktu: | Zielony |
| Materiały: | Plastik |
| Szerokość produktu: | 295 mm |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Wysokość produktu: | 110 mm |
| Zamykanie: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.