LIAN LI I/O KIT O11DE-3W część obudowy do komputera Midi Tower Przedni panel
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- LIAN LI
- Kod produktu:
- O11DE-3W / 4718466011398
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość kabla: | 0,8 m |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 57,5 mm |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1): | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kompatybilny typ obudowy: | Midi Tower |
| Materiały: | Plastik |
| Model: | Panel portów WE/WY |
| Okres gwarancji: | 1 lat(a) |
| Prosty montaż: | Tak |
| Szerokość produktu: | 122,2 mm |
| Wysokość produktu: | 21,5 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.