Technical details:Producer - LG
LG MONITOR LCD 38" IPS/38GN950P-B
Specyfikacja
| Amd freesync: | Tak |
|---|---|
| Czas odpowiedzi (typowy): | 1 ms |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 95 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Głębokość (bez podstawy): | 111,3 mm |
| Głębokość opakowania: | 255 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 312,2 mm |
| Hdmi: | Tak |
| Ilość displayport: | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 2 |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 450 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | G |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu: | 2300R |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt ekranu: | Zakrzywiony |
| Magazyn: | Globalny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Napięcie wejściowe ac: | 100 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 21:9 |
| Nvidia g-sync: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Osd: | Tak |
| Paleta barw: | 90% |
| Pobór mocy: | 70 W |
| Pobór mocy (max): | 140 W |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Przekątna ekranu: | 37,5" |
| Przestrzeń barw rgb: | DCI-P3 |
| Przewody: | HDMI, Prąd przemienny, Kabel USB |
| Regulacja wysokości: | 11 cm |
| Rozdzielczość: | 3840 x 1600 px |
| Rozmiar plamki: | 0,229 x 0,229 mm |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Standard vesa: | Tak |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Szerokość (bez podstawy): | 896,4 mm |
| Szerokość opakowania: | 1058 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 896,4 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia high dynamic range (hdr): | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10), DisplayHDR 600 |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Typ amd freesync: | FreeSync Premium Pro |
| Typ hd: | Ultra-Wide Quad HD |
| Typ matrycy: | Nano IPS |
| Waga (bez podstawy): | 7 kg |
| Waga (z podstawą): | 9,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 13,4 kg |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowany usb hub: | Tak |
| Wersja displayport: | 1.4 |
| Wersja hdmi: | 2.0 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 394,4 mm |
| Wysokość opakowania: | 551 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 588,4 mm |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 15° |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 106 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 37 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.