Technical details:Producer - Lexar
Lexar | Dysk SSD | Lexar NM1090 | 1000 GB | Format dysku SSD M.2 2280 | Interfejs SSD PCIe Gen5x4 | Prędkość odczytu 11500 MB/s | Prędkość zapisu 9000 MB/s
815,12 zł
Wysyłka z magazynu: A1
Przewidywana wysyłka: Fri, May 22 - Mon, May 25
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Lexar
- Kod produktu:
- LNM1090001T-RNANG / 0843367134342
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 22 mm |
|---|---|
| Interfejs: | PCI Express 5.0 |
| Losowy odczyt (4kb): | 1300000 IOPS |
| Losowy zapis (4kb): | 1400000 IOPS |
| Mtbf (średni okres międzyawaryjny): | 1500000 h |
| Nvme: | Tak |
| Nvme wersja: | 2.0 |
| Odporność na wibracje: | 20 G |
| Podświetlenie: | Tak |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Prędkość zapisu nośnika: | 9000 MB/s |
| Przeznaczenie: | PC |
| Rozmiar dysku ssd m.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Szerokość produktu: | 80 mm |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ pamięci: | SLC |
| Współczynnik tbw: | 700 |
| Wstrząsy podczas pracy: | 1500 G |
| Wysokość produktu: | 2,45 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 85 °C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.