Pamięć:Prędkość zegara pamięci - 3200Kod korekcyjny - NoElement dla - PC/serverTyp pamięci wewnętrznej - DDR4Zarejestrowany - NoPraca:Pojemność - 16Technical details:Producer - Lexar
Lexar 16 GB, DDR4, 3200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
672,82 zł
Wysyłka z magazynu: A1
Przewidywana wysyłka: Thu, May 14 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Lexar
- Kod produktu:
- LD4AU016G-B3200GSST / 0843367123803
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 31,2 mm |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84733020 |
| Kolejna dostawa: | 17.01.2024 |
| Magazyn: | Globalny |
| Napięcie pamięci: | 1.2 |
| Opóźnienie cas: | 22 |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Przeznaczenie: | Laptop |
| Rodzaj pamięci: | 288-pin DIMM |
| Szerokość produktu: | 133,3 mm |
| Typ pamięci ram: | DDR4 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar): | 1 x 16 GB |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -20 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 155 - 100 °C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.